Vyhľadávanie
V ponuke je 342 nehnuteľností.

VAŠE REALITY - ZREALIZUJEME VAŠE PREDSTAVY V OBLASTI NEHNUTEĽNOSTÍ

 

VAŠE REALITY s.r.o., je profesionálna realitná kancelária, ktorá pôsobí už viac ako 10 rokov najmä v trenčianskom, nitrianskom, bratislavskom, trnavskom a žilinskom kraji. V súčasnosti má 10 pobočiek a patrí medzi lídrov na trhu sprostredkovania obchodu s nehnuteľnosťami na Slovensku. Náš profesionálny tím poskytuje kompletný servis v oblasti kúpy, predaja, prenájmu a investícií do nehnuteľností. Skúsenosti z realitného trhu nás naučili hľadať nové spôsoby, ako vylepšiť tieto služby. Pokiaľ si vyberiete nehnuteľnosť a budete mať záujem o hypotekárne financovanie, priamo u nás sa môžete poradiť, ako vybranú nehnuteľnosť financovať. Venovať sa Vám budú skúsení odborníci na reality z nášho úverového centra, ktorí Vám poradia, vybavia za Vás všetky potrebné náležitosti a formality až k čerpaniu hypotekárneho úveru.

 

Kľúčový dôvod prečo predávať reality prostredníctvom našej realitnej kancelárie:

Popri právnych službách a garanciách pri operáciach s väčšími sumami, aby riziko podvodu bolo minimalizované, ten najdôležitejší dôvod, prečo využiť služby realitnej kancelárie je schopnosť predávať nehnuteľnosti. Ak ste profesionálny predajca a máte čas a chuť aktívne predávať Vašu nehnuteľnosť, tak realitnú kanceláriu asi nepotrebujete. Ale ak nie, tak provízia, ktorú si realitná kancelária pridá na Vašu cenu stojí za to, aby Vašu nehnuteľnosť predávali profesionáli.
V ideálnom prípade by Vašu nehnuteľnosť mala predávať exkluzívne jediná realitná kancelária, dokonca konkrétny maklér, ktorého si vyberiete, aby sa nestalo práve to, čo nechcete a teda, že Vaša nehnuteľnosť bude pasívne inzerovaná množstvom realitných kancelárií.
Vybrať si makléra, ktorému dáte Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej ponuky, nie je jednoduché. Dobrý maklér musí vedieť predávať. Ak vás teda maklér dokáže presvedčiť, aby ste mu dali Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej ponuky, je pravdepodobné, že bude schopný presvedčiť aj záujemcov o Vašu nehnuteľnosť, že je to tá, ktorú si chcú kúpiť. Ak takéhoto makléra stretnete, neváhajte s exkluzívnou ponukou.

Reality - nehnuteľnosti, domy, byty

Ponúkame:

 •   sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností (domy, byty, pozemky, polyfunkčné objekty, kancelárske priestory, sklady, haly a pod.)
 •   komplexné administratívne služby a zabezpečenie právneho servisu spojeného s prevodom nehnuteľností (pre klientov realitnej kancelárie zadarmo)
 •   administratívne služby pri prevode členských práv k družstevným bytom
 •   vyhotovenie kúpno-predajných zmlúv, darovacích zmlúv, zámenných zmlúv, návrhov na vklad na katastrálne úrady
 •   pomoc pri prepise všetkých meraných energií na nového majiteľa
 •   ocenenie nehnuteľností k dedičskému konaniu
 •   zabezpečenie listov vlastníctva a snímkov z katastrálnej mapy
 •   zabezpečenie vyhotovenia znaleckých posudkov na nehnuteľnosti
 •   zabezpečenie geometrických plánov, vytýčenie hraníc pozemku
 •   spoluprácu so stavebnými sporiteľňami a bankovými inštitúciami
 •   spoluprácu pri riešení hypotekárnych úverov
 •   odkúpenie nehnuteľností, prípadne vyrovnanie dlhu na nehnuteľnosti
 •   inzerciu prostredníctvom reklamných plôch a iných printových médií
 •   bezplatne zaradenie nehnuteľnosti do ponuky na našej web stránke www.vasereality.sk  a ďaľších cca 150 domácich a 10 zahraničných realitných portáloch - USA - www.realtor.com, Taliansko- www.immobiliare.it, Rusko- www.arkadia.com, Maďarsko- www.ingatlan.com, Česká republika- www.realitymix.cz, Poľsko- www.oferty.net, Chorvátsko- www.centarnekretnina.net, Portugalsko- www.casa.sapo.pt, Španielsko- www.pisos.com, Francúzsko- www.avendrealouer.fr
		
	

Kupujte reality od profesionálov

Naši makléri sú vyškolení  Slovenskou realitnou akadémiou v Bratislave. Slovenská realitná akadémia sa za uplynulé obdobie zaradila medzi popredné ustanovizne, ktoré poskytujú komplexné vzdelávanie v realitnej oblasti. Kurz „Realitný maklér – obchodovanie s nehnuteľnosťami“  je akreditovaný Ministerstvom školstva SR. Absolvent kurzu získa certifikát, ktorý deklaruje získané vzdelanie a tiež to, že jeho držiteľ pristúpil k etickému kódexu o serióznom výkone realitnej činnosti.  

Samozrejmosťou pre kvalitné splnenie našich služieb je spolupráca s renomovanou advokátskou kanceláriou, notárom, súdnymi znalcami a geodetickými kanceláriami. K požiadavkám našich klientov pristupujeme zodpovedne, spoľahlivo a diskrétne. Zverte predaj Vašej nehnuteľnosti do našich rúk a my sa postaráme o Vašu maximálnu spokojnosť. Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o.