Vyhľadávanie
V ponuke je 335 nehnuteľností.

Konferencia NARKS december 2014

Realitná Konferencia NARKS 2014Dňa 28.11.2014 sa v hoteli Sheraton v Bratislave konala najväčšia realitná konferencia na Slovensku, ktorú organizovala Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska (NARKS). Hlavným mottom konferencie bolo „Spájame profesionálov v realitách“. V tomto duchu na konferencii vystúpilo široké spektrum odborníkov nielen zo Slovenska, ale aj zo zahraničia. Na konferencii NARKS 2014 sa zúčastnilo viac ako 420 realitných expertov, finančných sprostredkovateľov, developerov, ostatných profesionálov z oblasti realít a médií z celého Slovenska, medzi nimi aj naša realitná kancelária VAŠE REALITY s.r.o. s cieľom deklarovať spoločný zámer -  poskytovať kvalitné služieb, štandardy a zhodnúť sa na kľúčových otázkach realitného trhu.

Na slovenskom trhu doposiaľ absentovala realitná konferencia, ktorá by v jeden deň na jednom mieste sprostredkovala najnovšie poznatky, rady a trendy z oblasti realitného trhu. Jeden z hlavných panelov konferencie bol venovaný legislatíve na tému Ako dosiahnuť vyššiu kvalitu v realitných službách?

„Cieľom tejto realitnej konferencie bolo zadefinovať pravidlá a parametre realitného trhu. A práve toto je možné dosiahnuť vďaka jednej kolektívnej pracovnej skupine, ktorá je spoločným hlasom všetkých subjektov na realitnom trhu. Potvrdilo sa, že realitný trh dokáže byť v zásadných otázkach jednotný a riešenie je akceptovateľné pre široký okruh účastníkov trhu. Tie budú platné pre všetkých, nakoľko existuje zhoda v tom, že majú byť definované zákonom a nielen internými pravidlami pre jednotlivé subjekty na trhu. Tak chceme vytvoriť účinný, transparentný a dostupný proces certifikácie pre realitných maklérov, ako aj pre realitné kancelárie,“ uviedol Ján Pálenčár, Prezident NARKS.

Tento deň vyvrcholil spoločenským galavečerom, ktorý reprezentuje unikátnu networkingovú príležitosť pre etkých realitných maklérov, majiteľov realitných kancelárií ako aj ostatných expertov, ktorý pracujú v oblasti realít.