Vyhľadávanie
V ponuke je 342 nehnuteľností.

Váš názor je pre nás dôležitý

Ďakujeme za prejavenú dôveru všetkým našim klientom, ktorí uskutočnili predaj, kúpu alebo prenájom svojej nehnuteľnosti prostredníctvom našej realitnej kancelárie. Veríme, že ste boli s našimi službami a prácou spokojní a zanechali sme vo Vás príjemný dojem.

Váš názor je pre nás dôležitý. Budeme veľmi radi, ak svoje názory, postrehy a odporúčania vyjadríte TU, na našej mailovej adrese info-ZVNC-vasereality.sk
Práve to nám pomáha skvalitňovať naše služby a robiť našu prácu ešte lepšie.

Ďakujeme Vám.


Dobrý deň, chcem sa poďakovať Vašej realitnej maklérke - p. Viere Kováčikovej za jej profesionálny prístup pri predaji rodinného domu v Uhrovci. S jej prácou ako aj poskytnutými službami som bola maximálne spokojná. Je ústretová a veľmi príjemná.

 

Šomráková Dáša


Dnes sme úspešne dovŕšili kúpu bytu prostredníctvom vašej realit. kancelárie. Chceme sa poďakovať pánovi Kasajovi za ústretovost a cenné rady profesionála. Ďakujeme.

rod. Zemanovičová.


Dobrý deň pán Číž, 

aj keď som sa s Vami osobne nestretla, za celú našu rodinu  by som sa chcela poďakovať za Váš vysoko profesionálny prístup pri zdolávaní nami nepoznaných prekážok a nástrah pri kúpe nehnuteľnosti. Veľmi si vážim ochotu pomôcť napr. aj pri oceňovaní nehnuteľnosti, čo naozaj nebola Vaša povinnosť. Samozrejme Váš mail a tel. číslo nemažeme a v prípade, že by niekto z okruhu našich známych chcel  kupovať resp. predávať nehnuteľnosť tak Vás odporúčame..

Ešte raz ďakujeme a prajeme pokojné prežitie sviatkov a hlavne zdravíčko,  rodiny Kašáková a Šimovičová


Dobry den, 

chceme sa podakovat panovi Kasajovi za profesionalny pristup pri predaji pozemku. Ocenujeme ustretovost, trpezlivost, promtnost, mily pristup a ochotu.

V pripade dalsej kupy alebo predaja kontaktujeme uz  iba pana Kasaja. Vrele doporucujeme.👍

Rodina Juricova


Dobrý deň.

Chceli by sme poďakovať p. Kašajovi za riešenie predaja bytu v Beckove. Veľmi si ceníme ústretového prístupu a spolupráce počas predaja.
Všetko prebehlo bez problémov, v budúcnosti by som určite riešil predaj/kúpu cez Vaše Reality.

Pavol a Alenka K., Beckov


Veľmi pekne ďakujem za rýchle a profesionálne vybavenie predaja našej nehnuteľnosti. Ing Moravčík bol vždy k dispozícii, poradil, vybavil všetku potrebnú dokumentáciu, bol veľmi nápomocný. 

Martina Čulíková

Predávajúci, dom - Vrbovce


Chcem sa poďakovať pánovi Moravčíkovi za prebehnutý obchod a plnenie našich požiadaviek ohľadom predaja k našej spokojnosti.​ Vlasta, pozemok Veľké Kostoľany


 
Dobrý deň, chceli by sme sa touto cestou veľmi pekne poďakovať p.Kašajovi. Celkový prístup, ochota, informovanosť - maximálna spokojnosť. Ďakujeme!

Daniel a Michaela, Brunovce


Pán Moravčík,

ďakujeme za Vaše služby, promptnosť a profesionalitu. Všetci sa veľmi tešíme, a želáme Vám veľa úspechov.
S pozdravom
Majerikovci

Dobrý deň, chcel by som poďakovať pani V. Kováčikovej, ktorá mi sprostredkovala predaj rodinného domu v Bánovciach nad Bebravou. Pani maklérka bola veľmi ústretová a ochotná, podrobne ma informovala o aktuálnom stave počas celej spolupráce. Obhliadky so záujemcami realizovala takmer každý týždeň aj keď sa jednalo o komplikovanejšiu nehnuteľnosť. Samotný predaj prebehol bez problémov v relatívne krátkom čase. Ďakujem za ukážkový prístup a ostatným ju môžem len odporučiť. 

J. Brachtýr


Dobrý deň, chcel by som za seba aj za svoju ženu poďakovať pánovi T. Kašajovi, za to, že nás sprevádzal celým procesom kúpy bytu. Jeho prístup bol výborný, veľmi ústretový. Sme úprimne radi, že sme natrafili práve naňho. 

Ďakujeme!  Zdravia Martin a Ivana Vincurskí


Chcela by som poďakovať pánovi Kašajovi za skvele odvedenú prácu při predaji mojej nehnuteľnosti, za profesionálny prístup a trpezlivosť. Pokiaľ budem v budúcnosti riešiť predaj, alebo nákup v oblasi realít, určite sa na neho opäť obrátim, prípadne odporučím svojim známym.

D. Šourková


Pane Číž, smekám před Vámi.......děkuji za profesionální přístup, jednání i samotnou komunikaci. Jako v každém oboru či zaměstnání jsou jedinci, kteří by měli jít všem za vzor. Toto je Váš případ. Já, který jsem měl neblahou zkušenost z realitní kanceláří sídlící v Bratislavě, jsem byl Vaším přístupem a zaníceností ohromený a překvapený. Budu Vás doporučovat
Zdraví Končický


Paní Iveta Peťovská, dávam 100% feedback! Profesionalita, výborná komunikativnosť, fexibilita asi takto by som charakterizoval Ivetku. Určite sa na Vás obratím pri ďaľšom nákupe resp. predaji nehnutelnosti ĎAKUJEM !
Martin Crnomarkovič

Milý pán Eduard , ja som Vám nesmierne vďačná za pomoc pri hľadaní nájomníkov.  Máte úžasný talent slušnej komunikácie a erudovanosť pri vybavovaní právnych záležitostí. Určite Vás príležitostne posuniem hľadajúcim podnájomníkov.

Veľa zdravia a veľa úspešných dní prajú V+V Ruskovci


Dobrý deň,  chcem sa poďakovať vašej realitnej kancelárii, predovšetkým p. Kašajovi (NMnV) pri predaji mojej nehnuteľnosti. Jeho prístup ku klientom je vysoko profesionálny a napriek tomu nesmierne ľudský. Vašej kancelárii a p. Kašajovi prajem veľa tak spokojných klientov ako som ja.

Barančíková, Častkovce

Chcem sa poďakovať vašej kancelárii za vynikajúcu prácu, ochotu a ústretovosť pri predaji a zároveň kúpe nového bytu. Hlavne Vášmu realitnému maklérovi p. Petrovi Murínovi.  Za celý čas som z jeho úst nepočula slová nie, alebo nemožné. Vždy bol pripravený všetko riešiť.  Jeho jednanie a ochota sú obdivuhodné. Ešte raz ďakujem.

Lukáčová Eva

 


Realitnú kanceláriu môžem len odporučiť. Osobitne chválim maklérku pani Kuglerovú, ktorá vždy načas, pohoto reaguje a v oblasti realít sa výborne orientuje. Tak isto podpis zmluvy ako i servis  počas jej plnenia je zabezpečená.
 
Lenka Haburajová Ilavská

Veľmi rada by som sa touto cestou poďakovala za excelentný a maximálne profesionálny prístup. Byt sme s priateľom hladali dlho, no bezvýsledne. Vždy sme narazili na hrozný prístup a neochotnosť, čo bol pre mňa ako 12hodín pracujúceho človeka problém.Až vďaka vám p. Číž, sme byt konečne našli. Som vám skutočne vďačná za vašu ústretovosť a ochotu pracovať vždy keď sme potrebovali. Som si 100% istá, že až budeme v budúcnosti opäť niečo potrebovať,ozveme sa najprv vám.
Ešte raz ďakujem a želám krásny zvyšok dňa
 
Dominika Pappová

Chcel by som poďakovať za rýchle vybavenie a sprostredkovanie predaja pánovi Filkašovi z vašej spoločnosti. Maximálna spokojnosť.

Marek Vida


Dobrý deň, chcem sa poďakovať Vašej real. kancelárii a hlavne p. Kašajovi za uskutočnenie predaja mojich nehnuteľností. Bola to moja prvá skúsenosť s realit. kanceláriou a som rada, že som si vybrala práve tú Vašu. P.Kašaj je mladý, šikovný a aktívny maklér. Cením si tiež ochotnú a príjemnú spoluprácu s p. Moravčíkom a p. Moravčíkovou pri riešení zmluvy. Ešte raz ďakujem.

Tarnócyová


„Prostredníctvom realitnej kancelárie Vaše reality som predával trojizbový byt v Piešťanoch. S celým priebehom sprostredkovania obchodu som bol maximálne spokojný, všetko prebehlo bezproblémovo a veľmi rýchlo. Realitnú kanceláriu a osobitne p. Peťovskú môžem iba odporúčať.“ 

Roman V., Piešťany


„Chceli by sme sa touto cestou poďakovať pracovníkom realitnej kancelárie Vaše reality v Nitre konkrétne p. Kuglerovej a p. Moravčíkovi za ich komplexné služby a pomoc pri predaji nášho rodinného domu v Lužiankach. V krátkej dobe sme pomocou tejto istej kancelárie kúpili náš nový rodinný dom v Nitre. Veľmi pekne ďakujeme tiež za pomoc pri vybavovaní všetkých formalít spojených s vybavovaním úveru.

manželia Jozef a Mária V., Nitra


„Ďakujeme realitnej kancelárii za vecné objektívne informácie o stave nehnuteľnosti pre ktorú sme sa rozhodli a následne aj kúpili. Rovnako ďakujeme za celý servis spojený s kúpou (zmluva, obhliadky, vybavenie úradných záležitostí a poradenstvo)“

rodina Kováčiková, Hlohovec


„S prácou realitnej kancelárie Vaše reality, s.r.o. som bola veľmi spokojná. Sú veľmi ústretoví, ľudskí a prácu vykonávajú na profesionálnej úrovni. Vďaka ním sa mi podarilo kúpiť môj vysnený byt, s ktorým som veľmi spokojná. Prajem vám veľa úspechov.“

Monika K., Veselé


„Cez Vašu realitnú kanceláriu sme riešili nedávno predaj i kúpu bytu. Od samotného začiatku až do úplného konca sme boli s poskytnutým servisom veľmi spokojní. Seriózne jednanie p. Kašaja, jeho profesionálny prístup a ochota nás milo prekvapili. Preto služby tejto realitky určite odporúčame.“

rodina Vráblová, Nové Mesto nad Váhom


„Bol som veľmi spokojný so službami a právnym servisom, ktoré mi poskytli v realitnej kancelárii VAŠE REALITY pri predaji ornej pôdy. Oceňujem ústretovosť, rýchlosť a seriózne jednanie p. Moravčíka.“

Marián Porubský. Veľké Kostoľany


„Chceli by sme sa Vám poďakovať realitnej kancelárii Vaše reality pobočka Trnava za spoluprácu pri hľadaní nášho prvého spoločného bývania v Trnave. Oceňujeme profesionálny prístup, priateľské prostredie, spoľahlivú komunikáciu a rýchle vybavenie hypotekárneho úveru pre náš nový byt. Držíme palce a želáme Vám veľa takýchto spokojných klientov ako sme my.“

rod. Hrušovská, Trnava


„Pri kúpe pozemku sme sa rozhodovali, ktorú realitnú kanceláriu oslovíme. Nakoniec sme oslovili realitnú kanceláriu Vaše reality, s.r.o a dnes vieme, že sme vybrali správne. S jej prácou a službami  sme boli veľmi spokojní a odporúčame služby tejto realitnej kancelárie v plnej miere. Dôkazom je aj, že v prípade vzniknutých problémov bolo jednanie realitného makléra Ing. Strýčka veľmi promptné a efektívne. Ďakujeme.“

Rasťo a Majka, Cífer


„Touto cestou by som chcel vyjadriť spokojnosť s prácou Vašej maklérky p. Ivetky Peťovskej, s jej profesionálnym a ústretovým prístupom. Ďakujem za pomoc pri vyhľadaní kupca a vybavení všetkých náležitostí spojených s predajom môjho bytu vo veľmi krátkom čase.“

Tibor P., Piešťany


„Ďakujeme realitnej kancelárii VAŠE REALITY pobočka Bratislava. za spoluprácu pri predaji nášho bytu. Profesionálne služby a prívetivá komunikácia p. Hubináka = naša maximálna spokojnosť !  Prajeme celému kolektívu veľa ďalších pracovných úspechov a spokojných klientov.“

Andrej a Slávka, Bratislava


"Dobrý deň,
prostredníctvom Vašej stránky chcem vyjadriť vysokú spokojnosť s profesionálnym prístupom Vašej maklérky p. Ivetky Peťovskej, ktorá svoju prácu vykonáva zodpovedne, koná promptne , pristupuje k nej ľudsky a seriózne, reaguje pohotovo, vychádza v ústrety, je ochotná a nápomocná pri veškerých administratívnych úkonoch, pričom jej nechýba nemalá dávka empatie. Vašej kancelárii VAŠE REALITY robí viac než DOBRÉ MENO!
Ďakujem a srdečne pozdravujem,

Adriana Husárová