Vyhľadávanie
V ponuke je 466 nehnuteľností.
Vidiecka chalupa v pôvodnom stave v romantickom prostredí, JABLONKA (Myjava)
Cena:
65 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Myjava
Obec:Jablonka
Ulica:.
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:pôvodný stav
Počet izieb:3
Úžitková plocha:100 m2
Plocha pozemku:2853 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 174521
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

174521 - Na predaj historická vidiecka chalupa na polosamote v katastri obce Jablonka. S chalupou sa predáva priľahlý pozemok s celkovou výmerou 2853 m2. Dom sa skladá z dvoch častí - obytná časť a hospodárska časť. Obytná časť  pozostáva z troch izieb a kuchyne. Nemá kúpeľňu a WC, ale dá sa dorobiť. Každá miestnosť je samostatne vykurovaná tuhým palivom. V hospodárskej časti sa nachádza pôvodná sýpka, miestnosť s pecou na pečenie chleba a maštale pre zvieratá. Voda je z vlastnej studne, ktorá je za domom. Dom je napojený na elektrinu. Chalupa je v pôvodnom stave, je nutná rekonštrukcia. Blízko domu sa nachádza potok, tvorí časť hranice pozemku. Na pozemku sa nachádzajú dve stodoly patriace k domu. Chalupa je celoročne prístupná, po rekonštrukcii ideálna na rekreačné využitie. Pekné a tiché prostredie.

Cena 65000€.

Viac informácií Vám rada poskytnem na telefónnom čísle 0905 248 196 alebo mail adrese petovska-ZVNC-vasereality.sk

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania, - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia - Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Premýšľate nad predajom / prenájmom nehnuteľnosti?
VOLAJTE NA ČÍSLO: 0905 248 196

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Maklér:

makler
Iveta Peťovská, RSc.
0905248196

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.