Vyhľadávanie
V ponuke je 498 nehnuteľností.
Rekreačná chata s veľkým pozemkom Sokolovce, Vysoká ulica
Cena:
dohodou
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Sokolovce
Ulica:Vysoká
Kategória:Chaty a rekreačné objekty
  
Stav objektu:pôvodný stav
Počet izieb:2
Úžitková plocha:40 m2
Plocha pozemku:1852 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:áno
 
ID inzerátu: 174488
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

174488 - Len 10km od Piešťan v intraviláne obce Sokolovce na Vysokej ulici predám exkluzívne rekreačnú chatku so zastavanou plochou 40 m2, postavenú na krásnom mierne svahovitom pozemku o výmere až 1852 m2, ktorého šírka je 18 m a dĺžka cca 110 m. Umiestnenie chatky v hornej časti pozemku ponúka krásny výhľad na Piešťany, vodnú nádrž Sĺňava a široké okolie ale tiež možnosť využitia spodnej časti ako pozemok pre ďalší rodinný dom. Dispozičné riešenie : vstupná časť zádveria, kúpelňa so sprchovým kútom, umývadlom a WC, kuchynka, spoločenská miestnosť s výstupom na južne orientovanú terasu a spálňa. Pod terasou je úložný priestor na drevo. Chata je riadne skolaudovaná s prideleným súpisným číslom. Postavená bola v r. 1977 z pálenej tehly na betónových základoch. Strešná konštrukcia je železobetónová doska, strešný plášť tvorí oplechovaná stanová konštrukcia s minimálnym sklonom s klampiarskymi konštrukciami. Vonkajšiu úpravu povrchov fasády tvoria brizolitové omietky. Podlahy sú železobetónové, v izbách pokryté PVC alebo kobercom, v kúpeľni je keramická dlažba. Vykurovanie je zabezpečené krbovými kachľami vyvedenými do murovaného komína so šamotovou vložkou o priemere 160 mm. Ohrev TÚV je elektrickým zásobníkovým ohrievačom /bojlerom/ v kúpeľni. Okná sú dvojité drevené s jednoduchým sklom,  dvere sú drevené pôvodné v oceľovej zárubni. Chata je napojená na obecný vodovod s vodomernou šachtou, elektrinu privedenú vlastnou podzemnou prípojkou na verejnú elektrickú sieť 220/380V, kanalizácia je zvedená cez revíznu šachtu do vodonepriepustnej certifikovanej žumpy a plynová prípojková skrinka je umiestnená v plote na hranici pozemku. K pozemku vedie asfaltová prístupová cesta, vjazd na pozemok je cez plechovú dvojkrídlovú bránu. Na pozemku je vysadených množstvo okrasných drevín a ovocných stromov. Za chatkou je postavená drevená kôlňa na náradie. Výhody: južný slnečný svah, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, rybolov, turistika, cykloturistika.

Cena: 0 €  +  dohoda

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na telefónom čísle 0905 436 650 alebo na e-mail adrese moravcik-ZVNC-vasereality.sk.

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zatriedenie do energetickej triedy "C"

Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Maklér:

makler
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
0905436650

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.