Vyhľadávanie
V ponuke je 392 nehnuteľností.
Na predaj rodinný dom 200 m2 s prístavbou a možnosťou 2-generačného bývania - po rozsiahlej rekonštrukcií - Dolné Srnie
Cena:
129 990,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Nové Mesto nad Váhom
Obec:Dolné Srnie
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:7
Úžitková plocha:240 m2
Plocha pozemku:520 m2
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 174452
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo ponuky : 174452 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj-ZVNC-vasereality.sk

Naša realitná kancelária Vám ponúka 2-generačný rodinný dom v tichej časti obce Dolné Srnie, len 4 km od okresného mesta Nové Mesto nad Váhom.
Rodinný dom pozostáva z dvoch prepojených obytných jednotiek.

Úžitková plocha - 240 m2
Obytná plocha - 200 m2
Výmera pozemku - 520 m2

Dispozícia :

1. rodinný dom (predný) 120 m2 :

- vstupná chodba
- predsieň
- priestranná obývacia miestnosť spojená s kuchyňou
- detská izba
- spálňa
- kúpelňa s WC
- vstup do pivničného priestoru a na povalu

 prístavba rodinného domu 80 m2 :

- vstupná chodba
- kuchyňa s obývačkou
- 1x prízemná izba
- 2x izba na 2. podlaží
- kúpelňa s WC

Na pozemku je dobudovaná garáž a ďalšia hospodárska budova využívaná ako letná kuchyňa, ktorú je možné aj samostatne vykurovať.

Predný rodinný dom bol postavený v roku 1955 z pálenej tehly o hrúbke 50 cm, postavený na betónových základových pásoch s izoláciou vody a vlhkosti.
Strop nad suterénom je železobetónový, strop nad prízemím je drevený trámový s rovným pohľadom, strecha domu je valbová so strešnou krytinou značky Bramac.
Rozsiahla rekonštrukcia prebehla v roku 2007 a to pôvodné drevené okná vymenené za drevené euro okná s izolačným dvojsklom, nové rozvody elektriny + nová poistná skrinka, kompletná rekonštrukcia kuchyne a kúpelne, nový plynový kotol značky Protherm osadený v kúpeľni, taktiež elektrický prietokový ohrievač, interiérové dvere, položené laminátové podlahy na chodbe a v izbách, v kúpeľni položená keramická dlažba + obklady, 2x umývadlo osadené do spoločnej dosky. Súčasťou kúpelne je aj WC.

Vykurovanie rodinného domu je ústredné, zabezpečené samostatným plynovým kotlom, ktorý zohrieva vodu vo všetkých radiátoroch, ohrev studenej vody je riešený cez elektrický prietokový ohrievač. 

Prístavba rodinného domu bola postavená a dokončená v roku 2009, obvodové murivo je o hrúbke 35 cm, stropy sú železobetónové, monolitické.
Okná sú plastové s izolačným dvojsklom, podlahy sú v celej prístavbe laminátové, v kúpeľni je položená keramická dlažba.

Vykurovanie obytných jednotiek a aj ohrev vody je zabezpečený v obidvoch obytných jednotkách samostatne - 2x plynový kotol, 2x elektrický prietokový ohrievač.

Inžinierske siete - elektrina 220V / 380V, plyn, obecný vodovod + vlastná kopaná studňa. Na odpad slúži septik, nakoľko v obci nie je zatiaľ vybudovaná verejná kanalizácia.

Orientácia pozemku - sever - juh

Parkovanie vyhradené pred rodinným domom aj na pozemku + murovaná garáž na jedno vozidlo.

Rodinný dom sa nachádza v tichej časti obce, mimo hlavnej cesty, v blízkosti autobusová zastávka, materská škola, pošta, potraviny, pohostinstvo.
Obec Dolné Srnie je vzdialené od okresného mesta Nové Mesto nad Váhom len 4 km, pravidelné autobusové spoje.

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na tel.č. 0911 455 711 alebo na mail adrese kasaj-ZVNC-vasereality.sk., kde si môžete dohodnúť aj fyzickú obhliadku nehnuteľnosti.

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo /  HU - zabezpečený nehnuteľnosťou..

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Maklér:

makler
Tadeáš Kašaj
0911 455 711

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.