Vyhľadávanie
V ponuke je 467 nehnuteľností.
PRENÁJOM - ZAUJÍMAVÝ PRIESTOR, VÝBORNÁ LOKALITA, 1262M2
Cena:
2,30 €/m2
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Trnava
Obec:Trnava
Ulica:Priemyselná
Kategória:Komerčné priestory
  
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:0
Úžitková plocha:1262 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 173958
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

173209 ´´Sú Vám Vaše priestory pritesné, hľadáte nový, väčší priestor pre Váš sklad alebo výrobu?´´ Tak práve pre Vás máme taký priestor v ponuke.
Skladovo-výrobná hala sa nachádza na Priemyselnej ulici v Trnave. Areál má veľmi zaujímavú polohu - napojenie na D1 a R1, všetky požiadavky a potreby ktoré vzniknú počas prevádzky vyriešite veľmi rýchlo u dodávateľov v blízkom okolí. V roku 2016 priestor prešiel kompletnou rekonštrukciou - výmena okien, nové kúrenie a radiátory, nová podlaha, oprava a výmena sociálneho zariadenia, oprava strechy a svetlíkov. Po obvode haly sú umiestnené zásuvky na 220V a v hale sú tiež funkčné rozvody vzduchu, stropné osvetlenie. Priestor je umiestnený na prvom poschodí a prípadné zásobovanie týchto priestorov tovarom je možné dvoma nákladnými výťahmi  s nosnosťou 2000kg a 3200kg použiteľnými z oboch strán. V tomto priestore sa momentálne nachádza aj jedna samostatná kancelária a dve toalety. Celý areál je zabezpečený bezpečnostnými kamerami a senzormi, je tu dostatok parkovacích miest. Priamo v objekte je bufet, pred vchodom do areálu je zástavka MHD.
Mesačná výška nájmu je 2903,-€ bez DPH ( á 2,3,-Eurá/m2). A výška mesačných nákladov spojených s obvyklým užívaním (teplo, upratovanie spoločných priestorov, údržba prístupových komunikácii, zabezpečenie areálu) bez elektrickej energie a vody je 653,60€ bez DPH.

  Viac informácii Vám poskytneme na tel. č. 0907 034 911 alebo mailovej adrese murin-ZVNC-vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zatriedenie do energetickej triedy "C "

Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Maklér:

makler
Peter Murín
0907034911

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.