NONSTOP   📞 0905 436 650 📞 0915 753 000

info-ZVNC-vasereality.sk

Za koľko môžete predať svoju nehnuteľnosť?

Využite online odhad zdarma                

Vyhľadávanie
V ponuke je 730 nehnuteľností.
Vidiecky rodinný dom s pozemkom 2078 m2
Cena:
32 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Nové Mesto nad Váhom
Obec:Podolie
Kategória:Chaty a rekreačné objekty
  
Stav objektu:pôvodný stav
Počet izieb:2
Úžitková plocha:70 m2
Plocha pozemku:2078 m2
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 173768
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

VAŠE REALITY - realitná kancelária  Vám ponúka vidiecky dom vo vyhľadávanej oblasti Podolských Kopaníc. K domu patrí pekný, mierne sa zvažujúci pozemok.
Dom stojí v tichej lokalite. Dispozične pozostáva z dvoch obytných izieb, chodby,kuchyne,komory a kúpeľne, ktorú je po malých úpravách možné hneď využívať. Schodmi v komore je možné vyjsť do podkrovných priestorov, ktoré je možné upraviť na obývateľné priestory, nakoľko strecha už prešla rekonštrukciou a poslúži bez ďalších väčších nákladov. Súčasťou nehnuteľnosti sú aj ďalšie hospodárske stavby za domom. Murovaná 2-izbová letná kuchyňa+ maštal pre hospodárske zvieratá tvoriac jeden celok, ďalej  drevená kôlňa na náradie a veľká stodola. Dom je pripojený na el. sieť, má vlastný zdroj pitnej vody a odpad je riešený žumpou. V prípade záujmu je možné prikúpiť ďalší pozemok s rozlohou 1560 m2.

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915 753 000 alebo mail adrese zuzana@vasereality.sk, ID ponuky: 173768

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný realitný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou) - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Maklér:

makler
Ing. Zuzana Mangundová, RSc.
0915753000

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.