Vyhľadávanie
V ponuke je 468 nehnuteľností.
ZAČIATOK VÝSTAVBY - NOVOSTAVBA 3 IZBOVÝ BYT, 64M2 S TERASOU 48M2 A GARÁŽOU, BIELY KOSTOL
Cena:
103 500,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Trnava
Obec:Trnava
Ulica:Biely Kostol
Kategória:Byty
Druh:3 izbový byt
  
Úžitková plocha:64 m2
Stav objektu:novostavba
Poschodie:0 / 0
Energ. certifikát:B
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 173615
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

173615 Začíname s výstavbou nového viladomu, len 6 kilometrov od Trnavy v obci Biely Kostol, kde vyrastá nová, zaujímavá lokalita ´´Na výslní´´.
Práve tu Vám na predaj ponúkame 3 izbový byt v novostavbe 7 bytového viladomu, ktorý bude dokončený v lete 2017. Byt sa nachádza na druhom nadzemnom poschodí a úžitková plocha bytu je 64m2.
Dispozícia: vstup do bytu (2,83m2), priestranná obývacia izba prepojená s kuchyňou o výmere 33,50m2, dve izby 12,40m2 a 8,60m2, samostatné WC a kúpeľňa. Z obývacej miestnosti je vstup na priestrannú terasu o výmere takmer 48m2. K bytu patrí aj vlastná garáž a to do výlučného vlastníctva budúceho kupujúceho.

Technické vybavenie
: Plyn je dovedený do kotolne viladomu, každý byt má samostatný merač. Výrobu tepla zabezpečuje plynový kotol, vykurovanie je pomocou radiátorov s konvenčnými termostatickými hlavicami. Viladom je tehlový, nosné konštrukcie železobetónové, obvodové murivo je zateplené polystyrénom hr. 100mm so štrukturovanou ušľachtilou omietkou. Strecha je zateplená 250mm izoláciou, na podlahách je cementový poter.

Výhody lokality:
v obci Biely Kostol sa nachádza materská škola, pošta, lekáreň, supermarket, spoločensko-kultúrne organizácie a niekoľko remeselníkov. Do Bieleho Kostola premáva pravidelné dopravné spojenie MHD. Do obce jazdia 3 prímestské linky, mestské linky a linky Trnavskej SAD. V tesnej blízkosti sa nachádza rekreačné stredisko Kamenný Mlyn, ktoré ponúka vo svojom areáli športové možnosti všetkého druhu – prechádzky v okolitých lesoch, turistika, cyklistika, rybárčenie a v letných mesiacoch kúpanie v prírodnom kúpalisku.

Byt sa predáva v dvoch prevedeniach: holobyt v cene 103.500€ a v prevedení štandard v cene 111.500€.

 V prípade že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte nás na tel. č. 0907 034 911 alebo mailovej adrese murin-ZVNC-vasereality.sk . Radi Vám tento byt ukážeme a doplníme informácie ktoré Vám pomôžu pri rozhodovaní.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky. Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti.
Ďaľších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Maklér:

makler
Peter Murín
0907034911

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.