Vyhľadávanie
V ponuke je 455 nehnuteľností.
Stavebný pozemok 1046 m2, HUBINA (Piešťany)
Cena:
28 000,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Hubina
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:pri pozemku
Elektrina:pri pozemku
Plyn:pri pozemku
Kanalizácia:neuvedené
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 173604
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

173604 - Ponúkame Vám na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok v centre obce Hubina vzdialenej 8 km od Piešťan s celkovou výmerou 1046 m2. Pozemok má šírku 16,5 m, dĺžka je cca 66 m. Je mierne svahovitý, prístupová cesta je asfaltová. Inžinierske siete (voda, plyn, elektrina) sú pred pozemkom. Tiché prostredie, južná orientácia. Na pozemku sa nachádza starý dom, ktorý treba zbúrať a odpratať, pozemok nie je udržiavaný. Pozemok je vhodný na výstavbu rodinného domu/domov. Vedľa tohto pozemku sa nachádza ďalší voľný pozemok 1 075 m2, ktorý by sa mohol spojiť v budúcnosti s ponúkaným pozemkom.
Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, zastávka autobusu, turistika, cykloturistika. Celková cena pozemku (vrátane ceny rodinného domu) dohodou je 31 000,- Eur, ktorá bude znížená dohodou o predpokladané náklady 3 000,- € ( na zbúranie a odvoz na skládku) rodinného domu.

Predajná cena pozemku je 28 000 € vrátane provízie realitnej kancelárie.

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 248 196 alebo mail adrese petovska-ZVNC-vasereality.sk

Pozemok predáva výhradne naša realitná kancelária.

Okrem štandardných služieb uvedených nižšie Vám naša realitná kancelária zaručuje ľudský prístup, porozumenie a bezpečný prechod celým procesom predaja/kúpy nehnuteľnosti.

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania HÚ,  - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia - Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Premýšľate nad predajom / prenájmom nehnuteľnosti?
VOLAJTE NA ČÍSLO: 0905 248 196

Maklér:

makler
Iveta Peťovská, RSc.
0905248196

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.