Vyhľadávanie
V ponuke je 459 nehnuteľností.
NA VÝSLNÍ
Cena:
dohodou
  
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: NA VÝSLNÍ
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj nový 2 izbový byt s vlastným pozemkom vo výmere 61 m2 vo viladome, len 6 kilometrov od Trnavy v obci Biely Kostol, kde vyrastá nová, zaujímavá lokalita ´´Na výslní´´. Úžitková plocha bytu je 47,95m2. a nachádza sa na prízemí viladomu v ktorom sú ďalšie tri 2 izbové byty. Do bytu sa vchádza samostatným vchodom na chodbu (6,60m2) z ktorej je vchod do kúpeľne s WC (4,40m2) do obytného priestoru spojeného s kuchyňou (24,78m2) a ďalej do spálne (12,14m2). Z obývacej časti sa vchádza na terasu s pozemkom 61m2. K bytu patrí aj samostatná garáž.
Výhody lokality: v obci Biely Kostol sa nachádza materská škola, pošta, lekáreň, supermarket, spoločensko-kultúrne organizácie a niekoľko remeselníkov. Do Bieleho Kostola premáva pravidelné dopravné spojenie MHD. Do obce jazdia 3 prímestské linky, mestské linky a linky Trnavskej SAD. V tesnej blízkosti sa nachádza rekreačné stredisko Kamenný Mlyn, ktoré ponúka vo svojom areáli športové možnosti všetkého druhu – prechádzky v blízkom lesoparku, turistika, cyklistika, rybárčenie a v letných mesiacoch kúpanie v prírodnom kúpalisku.

Byt sa predáva v dvoch prevedeniach: holobyt v cene  a v prevedení štandart v cene €.

 V prípade že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte nás na tel. č. 0907 034 911 alebo mailovej adrese murin-ZVNC-vasereality.sk , radi Vám tento byt ukážeme a doplníme informácie ktoré Vám pomôžu pri rozhodovaní.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky. Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti.
Ďaľších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Maklér:

makler
Peter Murín
0907034911

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.