Vyhľadávanie
V ponuke je 446 nehnuteľností.
Na predaj 2-podlažná polyfunkčná budova 320 m2 - Potvorice, okres Nové Mesto n/V
Cena:
155 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Nové Mesto nad Váhom
Obec:Nové Mesto nad Váhom
Kategória:Komerčné objekty
  
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:5
Úžitková plocha:320 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 172969
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo ponuky : 172969 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj-ZVNC-vasereality.sk

Naša realitná kancelária Vám ponúka na predaj komerčný objekt ako polyfunkčnú budovu v centre obce Potvorice, okres Nové Mesto nad Váhom.
Pôvodná časť budovy bola postavená z tehly v roku 1952, nová časť (nadstavba) postavená z kvádrov v roku 2010.

Zastavaná plocha          160 m2
Úžitková plocha           320 m2
Obytná plocha           100 m2
Plocha pozemku       570 m2

Suterén (30 m2) :

3x miestnosť

1. podlažie (160 m2) :

- vstup
- pohostinstvo - 2x miestnosť 5m x 8m
- bar
- kuchyňa
- skladové priestory
- kancelária
- sociálne zariadenia

+ vonkajšia garáž

2. podlažie (100 m2) BYT :

- schodisko
- vstupná chodba
- kuchyňa s obývačkou a terasou
- detská izba
- spálňa so šatníkom
- kúpelňa s klasickoou vaňou, sprchovacím kútom a WC
- smostatné WC
- komora na potraviny

Polyfunkčný objekt je v osobnom vlastníctve, momentálne sa využíva a dlhodobo slúži ako pohostinstvo a od roku 2010 aj s bytovou jednotkou, 1. podlažie je možné využiť aj na iné rôzne účely, podľa predstavivosti nového majiteľa.

Inžinierske siete - obecný vodovod, elektrina, plyn, odpad žumpa.
Rozvody všetkých inžinierskych sietí zavedené do prvého aj druhého podlažia.

Na vykurovanie 1. podlažia môže slúžiť ústredné plynové vykurovanie - radiátory, momentálne je vykurované lokálne kachlami na tuhé palivo.
Vykurovanie 2. podlažia (bytu) je ústredné cez plynový kotol s termostatom, ktorý slúži tak isto aj na ohrev vody zavedenej do kuchyne a kúpelne.
Plynový kotol so zásobníkom vody je osadený v kúpeľni.

Celkové náklady na prevádzkovanie budovy sú okolo 155 000 € / mesiac - komplet.

Pohostinstvo (1. podlažie) sa predáva komplet so zariadením a vybavením, Bytová jednotka (2. podlažie) sa predáva len čiastočne zariadené.

Nehnuteľnosť je bez akýchkoľvek tiarch a exekúcií, kúpou je ihneď voľná !!!

Obec Potvorice sa nachádzajú na hlavnom ťahu medzi Piešťanmi a Novým Mestom nad Váhom, len 9 km od okresného mesta Nové Mesto nad Váhom a 14 km od mesta Piešťany.

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na tel.č. 0911 455 711 alebo na mail adrese kasaj-ZVNC-vasereality.sk., kde si môžete dohodnúť aj fyzickú obhliadku nehnuteľnosti.

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou).

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zatriedenie do energetickej triedy "C " Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Služby kupujúcim:-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- • Bezplatne Vás zaevidujeme do našej databázy a budeme vás informovať o nových ponukách • Obhliadky za účasti našich skúsených maklérov • Náš hypotekárny špecialista Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky • Zaistíme kúpne zmluvy alebo zmluvy k prevodu členských práv (pri družstevných bytoch) na Vaše meno • Zaistíme aktuálny list vlastníctva, snímku z katastrálnej mapy, kolky • Zabezpečíme vypracovanie znaleckého posudku našim znalcom • Preverenie prípadných záväzkov (vecných bremien, záložných práv a pod.), viaznucich na kupovaných nehnuteľnostiach • Dohľad nad finančným vyrovnaním • Záverečné protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti • Budeme s Vami od začiatku až do konca, krok za krokom Vás prevedieme celým procesom kúpy • Spýtajte sa našich maklérov na zľavu. Takmer vždy Vám ju vybavia Služby exkluzívnym predávajúcim :--------------------------------------------------------------------------------------------------- • Odborný odhad predajnej ceny, určenie cieľovej skupiny, predajnej stratégie a prieskum trhu • Odbornú úpravu interiéru HOME STAGING a prípravu na rýchly predaj • Profesionálnu foto a video dokumentáciu • Kvalitnú prezentáciu nehnuteľnosti v médiách s cieľom urobiť s nehnuteľnosti niečo výnimočného • Toto všetko urobíme s jediným zámerom: čo najrýchlejšie a čo najvýhodnejšie predať nehnuteľnosť • Dohľad nad finančným vyrovnaním • Záverečné protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti • Budeme s Vami od začiatku až do konca, krok za krokom Vás prevedieme celým procesom kúpy ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Maklér:

makler
Tadeáš Kašaj
0911455711

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.