Vyhľadávanie
V ponuke je 451 nehnuteľností.
Na predaj rodinný dom 2+1 po čiastočnej rekonštrukcií - obec Čachtice
Cena:
46 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Nové Mesto nad Váhom
Obec:Čachtice
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:2
Úžitková plocha:80 m2
Plocha pozemku:250 m2
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 172908
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo ponuky : 172908 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj-ZVNC-vasereality.sk

Ponúkame Vám na predaj 2+1 izbový rodinný dom o obytnej ploche 80 m2 v obci Čachtice.
Rodinný dom bol postavený v roku 1965 na pozemku s výmerou 250 m2 a pozostáva zo :

- vstupná chodba
- kuchyňa 15 m2
- obývacia miestnosť
- spálňa
- kúpelňa
- samostatné WC
- 2x špajza ( malá, veľká )

Rodinný dom prešiel tento rok čiastočnou rekonštrukciou a to pôvodné drevené okná vymenené za nové plastové, nové plastové vstupné dvere do domu,
medené rozvody elektriny v kuchyni a v obývacej miestnosti, nová kuchynská linka, položené nové plávajúce podlahy v miestnostiach, keramická dlažba v kuchyni, nová vonkajšia maľovka, nové WC.
Rodinný dom bol dávnejšie celý izolovaný, nevlhne.
Strecha je sedlová - betónová škridla.

Na vykurovanie rodinného domu slúži lokálne plynové kúrenie - gamaty vo všetkých miestnostiach. Voda sa využíva z obecného vodovodu - pitná voda, na odpad slúži žumpa. Ohrev vody je zabezpečený prietokovým ohrievačom + nový elektrický bojler v kúpeľni.

Inžinierske siete na pozemku - plyn, obecný vodovod, elektrina 220 / 380 V.
Kanalizácia je už schválená, bude obcou vybudovaná.

Mesačné náklady na bývanie sú okolo 120 eur / mesiac - 3 osoby

Obec Čachtice má kompletnú občiansku vybavenosť už ako hocijaké menšie mesto, obchody, materská škola, základná škola, umelecká škola, pohostinstvá, bary, reštaurácie. Obec Čachtice sa nachádza 6 km od okresného mesta Nové Mesto nad Váhom.

Pre viac informácií ohľadne tejto nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0911 455 711 alebo na mail adrese kasaj-ZVNC-vasereality.sk, kde si môžete dohodnúť aj fyzickú obhliadku domu.

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou).

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zatriedenie do energetickej triedy "C " Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Služby kupujúcim:-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- • Bezplatne Vás zaevidujeme do našej databázy a budeme vás informovať o nových ponukách • Obhliadky za účasti našich skúsených maklérov • Náš hypotekárny špecialista Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky • Zaistíme kúpne zmluvy alebo zmluvy k prevodu členských práv (pri družstevných bytoch) na Vaše meno • Zaistíme aktuálny list vlastníctva, snímku z katastrálnej mapy, kolky • Zabezpečíme vypracovanie znaleckého posudku našim znalcom • Preverenie prípadných záväzkov (vecných bremien, záložných práv a pod.), viaznucich na kupovaných nehnuteľnostiach • Dohľad nad finančným vyrovnaním • Záverečné protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti • Budeme s Vami od začiatku až do konca, krok za krokom Vás prevedieme celým procesom kúpy • Spýtajte sa našich maklérov na zľavu. Takmer vždy Vám ju vybavia Služby exkluzívnym predávajúcim :--------------------------------------------------------------------------------------------------- • Odborný odhad predajnej ceny, určenie cieľovej skupiny, predajnej stratégie a prieskum trhu • Odbornú úpravu interiéru HOME STAGING a prípravu na rýchly predaj • Profesionálnu foto a video dokumentáciu • Kvalitnú prezentáciu nehnuteľnosti v médiách s cieľom urobiť s nehnuteľnosti niečo výnimočného • Toto všetko urobíme s jediným zámerom: čo najrýchlejšie a čo najvýhodnejšie predať nehnuteľnosť • Dohľad nad finančným vyrovnaním • Záverečné protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti • Budeme s Vami od začiatku až do konca, krok za krokom Vás prevedieme celým procesom kúpy ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Maklér:

makler
Tadeáš Kašaj
0911455711

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.