Vyhľadávanie
V ponuke je 675 nehnuteľností.
**NOVÁ CENA** Na predaj rodinný dom 150 m2 - vhodný aj na podnikateľský zámer - Nové Mesto n/V
Cena:
113 900,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Nové Mesto nad Váhom
Obec:Nové Mesto nad Váhom
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:pôvodný stav
Počet izieb:3
Úžitková plocha:150 m2
Plocha pozemku:650 m2
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:áno
 
ID inzerátu: 172702
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo ponuky : 172702 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj-ZVNC-vasereality.sk

Ponúkame Vám na predaj podpivničený tehlový rodinný dom v širšom centre mesta v Novom Meste nad Váhom.
Rodinný dom bol postavený a skolaudovaný v roku 1969 a patrí k nemu pozemok o výmere 650 m2.

Zastavaná plocha - 120 m2

Úžitková plocha - 150 m2

Obytná plocha - 110 m2

Dispozícia domu :

1. nadzemné podlažie - obytná plocha :

- vstupná chodba
- obývacia miestnosť
- kuchyňa
- špajza
- detská izba
- spálňa
- kúpelňa
- samostatné WC
- schodisko do podkrovia
- schodisko do pivničných priestorov
- vstup na dvor

Suterén ( 40 m2 ) :

- chodba
- 2x miestnosť s oknami do dvora

Rodinný dom je postavený na betónovej základovej doske, materiál stavby je kvalitná pálená tehla, strecha - drevené trámy, betónová škridla.
Na vykurovanie domu slúžili lokálne plynové gamatky, možnosť prerobenia na klasický spôsob (plynový kotol + radiátory).

Inžinierske siete - mestský vodovod, verejná mestská kanalizácia, plyn, elektrina 220/380V.
Všetky inžinierske siete sú na pozemku, všetky privedené do domu a plnefunkčné.

K rodinnému domu patrí na pozemku ešte dobudovaná prístavba v roku 1975 o výmere 62 m2, ktorá je po čiastočnej rekonštrukcií a taktiež slúžila na bývanie.
Dispozícia prístavby - vstupná chodba, kuchyňa, komora, obývacia miestnosť, spálňa.

Rodinný dom je vhodný na prerobenie podľa vlastných predstáv nového vlastníka, môže slúžiť na bývanie, ale aj na podnikateľský účel.
Veľkou výhodou je vjazd autom popri domu na pozemok, kde by sa v prípade komerčného zamerania mohlo dobudovať vlastné súkromné parkovisko pre firmu.

Na pozemku sa nachádza aj garáž - dielňa.

Nehnuteľnosť je bez akéhokoľvek zaťaženia, kúpou ihneď voľná.

V blízkosti rodinného domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť pre všetky vekové kategórie, do centra mesta (námestie) 7 minút chôdze.

Pôdorys obidvoch stavieb vieme poskytnúť na vyžiadanie mailom alebo pri osobnej prehliadke nehnuteľnosti.

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na tel.č. 
0911 455 711 alebo na mail adrese kasaj-ZVNC-vasereality.sk., kde si môžete dohodnúť aj fyzickú obhliadku nehnuteľnosti.

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou).

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zatriedenie do energetickej triedy "C " Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Služby kupujúcim:-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- • Bezplatne Vás zaevidujeme do našej databázy a budeme vás informovať o nových ponukách • Obhliadky za účasti našich skúsených maklérov • Náš hypotekárny špecialista Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky • Zaistíme kúpne zmluvy alebo zmluvy k prevodu členských práv (pri družstevných bytoch) na Vaše meno • Zaistíme aktuálny list vlastníctva, snímku z katastrálnej mapy, kolky • Zabezpečíme vypracovanie znaleckého posudku našim znalcom • Preverenie prípadných záväzkov (vecných bremien, záložných práv a pod.), viaznucich na kupovaných nehnuteľnostiach • Dohľad nad finančným vyrovnaním • Záverečné protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti • Budeme s Vami od začiatku až do konca, krok za krokom Vás prevedieme celým procesom kúpy • Spýtajte sa našich maklérov na zľavu. Takmer vždy Vám ju vybavia Služby exkluzívnym predávajúcim :--------------------------------------------------------------------------------------------------- • Odborný odhad predajnej ceny, určenie cieľovej skupiny, predajnej stratégie a prieskum trhu • Odbornú úpravu interiéru HOME STAGING a prípravu na rýchly predaj • Profesionálnu foto a video dokumentáciu • Kvalitnú prezentáciu nehnuteľnosti v médiách s cieľom urobiť s nehnuteľnosti niečo výnimočného • Toto všetko urobíme s jediným zámerom: čo najrýchlejšie a čo najvýhodnejšie predať nehnuteľnosť • Dohľad nad finančným vyrovnaním • Záverečné protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti • Budeme s Vami od začiatku až do konca, krok za krokom Vás prevedieme celým procesom kúpy ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Maklér:

makler
Tadeáš Kašaj
0911455711

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.