REZERVOVANÉ ** ZĽAVA 50 000 € ** Penzión a reštaurácia ČERENEC - priehrada Čerenec - obec Vrbové
Vyhľadávanie
V ponuke je 409 nehnuteľností.
REZERVOVANÉ ** ZĽAVA 50 000 € ** Penzión a reštaurácia ČERENEC - priehrada Čerenec - obec Vrbové
Cena:
236 900,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Vrbové
Ulica:Vrbové
Kategória:Hotely a reštaurácie
Druh:penzión
  
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Vek objektu:1975
Úžitková plocha:620 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Vyhradené parkovanie:áno
 
ID inzerátu: 172514
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo ponuky : 172514 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj-ZVNC-vasereality.sk

Naša realitná kancelária Vám ponúka na predaj dlhoročne zabehnutú prevádzku priam na priehrade ČERENEC v obci Vrbové.
Jedná sa o penzión s reštauráciou a barom ihneď pri vode.
Na kupujúceho čaká plne zabehnutá prevádzka, ktorá je momentálne dlhodobo prenajatá nájomníkovi, ktorý môže pokračovať ďalej v prenájme, čo môže činiť pre ďalšieho majiteľa výhodnú dlhodobú investíciu.

Budova bola postavená a skolaudovaná v roku 1975, výhodou je priľahlý pozemok v celosti o výmere 1 700 m2 s vlastnou prístupovou cestou a vyhradením súkromným parkoviskom.

Zastavaná plocha objektu je 300 m2.

Úžitková plocha objektu aj s terasou činí celkom 620 m2.

1. podlažie ( 260 m2 ) :

- reštaurácia s barom s kapacitou 60 ľudí
- kuchyňa
- sociálne zariadenia

+ vonkajšia terasa so sedením o výmere cca 100 m2.

- kotolňa

2. podlažie ( 260 m2 ) :

- chodba

- 1x dvojlôžkový apartmán s kuchyňou, spálňou, balkónom a so sociálnym zariadením
- 1x štvôrlôžkový apartmán so spálňou, terasou a so sociálnym zariadením

- 2x dvojlôžková izba
- 2x trojlôžková izba

- každá spacia izba má samozrejmosťou vlastné sociálne zariadenia.

Inžinierske siete - obecný vodovod, elektrina, septik, ktorý slúži na odpad a je o objeme cca 30 m3.

Na vykurovanie slúži automatický kotol na tuhé palivo značky Benekov do ktorého zásobník samostatne prikladá uhlie a pelety a vykuruje všetky radiátory v celom objekte.
Tento kotol slúži aj na ohrev vody, no taktiež mimo kotla na tuhé palivo je tu osadený aj plnefunkčný elektrický bojlér značky Dražica o objeme 150 l, ktorý taktiež slúži na ohrev vody v celom penzióne.
2. podlažie objektu, kde sa nachádzajú apartmány a lôžkové izby bolo polystyrénom vonkajškom zateplované.

Penzión a reštaurácia ČERENEC sa nachádza v krásnom prostredí priam na priehrade, ktorá je plne obklopená zeleňou, kde je možné rôznorodé či športové alebo rekreačné využitie ako turistika, cykloturistika, člnkovanie, rybárstvo, plávanie či iné druhy rekreácie a športu.

Penzión a reštaurácia je v plnej prevádzke po celý rok.

Objekt je bez akejkoľvek ťarchy či záložného práva, možný okamžitý odpredaj.

Ak Vás naša ponuka zaujala, tak nás neváhajte kontaktovať pre prípadné ďalšie otázky alebo taktiež k dohodnutiu detailnejšej fyzickej prehliadky objektu.

Môžete nás kontaktovať na našom telefonickom kontakte 0911 455 711 alebo mailom na mail adrese kasaj-ZVNC-vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zatriedenie do energetickej triedy "C " Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Služby kupujúcim:-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- • Bezplatne Vás zaevidujeme do našej databázy a budeme vás informovať o nových ponukách • Obhliadky za účasti našich skúsených maklérov • Náš hypotekárny špecialista Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky • Zaistíme kúpne zmluvy alebo zmluvy k prevodu členských práv (pri družstevných bytoch) na Vaše meno • Zaistíme aktuálny list vlastníctva, snímku z katastrálnej mapy, kolky • Zabezpečíme vypracovanie znaleckého posudku našim znalcom • Preverenie prípadných záväzkov (vecných bremien, záložných práv a pod.), viaznucich na kupovaných nehnuteľnostiach • Dohľad nad finančným vyrovnaním • Záverečné protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti • Budeme s Vami od začiatku až do konca, krok za krokom Vás prevedieme celým procesom kúpy • Spýtajte sa našich maklérov na zľavu. Takmer vždy Vám ju vybavia Služby exkluzívnym predávajúcim :--------------------------------------------------------------------------------------------------- • Odborný odhad predajnej ceny, určenie cieľovej skupiny, predajnej stratégie a prieskum trhu • Odbornú úpravu interiéru HOME STAGING a prípravu na rýchly predaj • Profesionálnu foto a video dokumentáciu • Kvalitnú prezentáciu nehnuteľnosti v médiách s cieľom urobiť s nehnuteľnosti niečo výnimočného • Toto všetko urobíme s jediným zámerom: čo najrýchlejšie a čo najvýhodnejšie predať nehnuteľnosť • Dohľad nad finančným vyrovnaním • Záverečné protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti • Budeme s Vami od začiatku až do konca, krok za krokom Vás prevedieme celým procesom kúpy ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Maklér:

makler
Tadeáš Kašaj
0911455711

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.