Vyhľadávanie
V ponuke je 446 nehnuteľností.
Viacgeneračný rodinný dom s 2-garážou, pozemok 628m2, Piešťany
Cena:
1,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Piešťany
Ulica:.
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:10
Úžitková plocha:370 m2
Plocha pozemku:628 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:áno
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 172131
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

172131 - V tichšej časti mesta Piešťany ponúkame na predaj 20-ročný rodinný dom s celkovou výmerou pozemku 628 m2. Dom je postavený z kombinácie kvádra a tehly so sedlovou škridlovou strechou, skolaudovaný bol v roku 1996. Dom je samostatne stojaci, 3-podlažný, dispozičné riešenie:

Bytová jednotka so samostatným vstupom situovaná v suteréne s výmerou 70 m2 pozostáva z chodby, kuchyne, 3 izieb a kúpeľne s WC. Na tomto podlaží sa nachádza ešte technická miestnosť a práčovňa /80m2/. 

Na 2. podlaží sa nachádza chodba, kuchyňa, špajza, veľká obývačka, 2 spálne, kúpeľňa a WC. 3. podlažie tvorí svetlá hala, 4 izby, kúpeľňa s WC. Podlahy v dome sú pokryté dlažbou, plávajúcou podlahou alebo kobercom. Okná sú plastové z vonkajšími žalúziami. Vykurovanie domu je zabezpečené plynovým prietokovým kotlom doplneným bojlerom. Voda je napojená na mestský vodovod a ako alternatívu možno využívať vodu z vlastnej vŕtanej studne. Elektrina 220/380 W, kanalizácia.

Za domom sa nachádza murovaná garáž s automatickou bránou na diaľkové ovládanie pre 2 autá za sebou a drevený prístrešok za garážou pre ďalšie autá - prístupová cesta aj vstup je aj zo zadnej strany domu. Altánok na posedenie sa nachádza hneď za domom, za ním je trávnatá časť a záhrada s ovocnými stromami a viničom. 

Dom je vhodný pre veľkú rodinu, prípadne viacgeneračné bývanie, výhodou je veľká záhrada a tiež garážovanie viacerých áut. V blízkosti sa nachádza materská škola, základná škola, MHD...Dom sa predáva čiastočne zariadený. Info o cene v RK.

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 248 196 alebo mail adrese petovska-ZVNC-vasereality.sk

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou) - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia - Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Premýšľate nad predajom / prenájmom nehnuteľnosti?
VOLAJTE NA ČÍSLO: 0905 248 196

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky. Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zatriedenie do energetickej triedy "C " Ďaľších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Maklér:

makler
Iveta Peťovská, RSc.
0905248196

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.