Vyhľadávanie
V ponuke je 309 nehnuteľností.
Na prenájom moderný komerčný objekt Stará Turá
Cena:
25 000,00 €/rok
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Nové Mesto nad Váhom
Obec:Stará Turá
Kategória:Komerčné objekty
  
Stav objektu:novostavba
Počet miestností:4
Úžitková plocha:280 m2
Vonk. park. miesto:Áno
Vyhradené parkovanie:áno
 
ID inzerátu: 171688
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

VAŠE REALITY - realitná kancelária, Vám ponúka na  prenájom komerčný objekt Stará Turá. Reprezentatívna administratívna budova sa nachádza v priemyselnom areáli Chirana, má rozlohu 200m2. V budove sa nachádza vstupná hala s recepciou 34m2, rokovacia miestnosť 13m2, zasadačka - školiaca miestnosť so zázemím 63m2, kancelárske priestory 85m2, sklad so samostatným vstupom 40m2. K dispozícií je aj kuchynka s potrebným vybavením, technická miestnosť (kotolňa, server), oddelené toalety (aj pre handicapovaných).

Objekt je murovanej konštrukcie so zateplením, má vlastné vykurovanie riešené plynovým kotlom a slnečnými kolektormi, pripojený je na všetky inžinierske siete s vlastným meraním, je tu zapojená štrukturovaná kabeláž PC siete. V prípade záujmu je možné využiť aj priľahlé bunky na administratívne, prípadne skladovacie účely. Parkovanie je vlastné, vyhradené pri objekte. Objekt je zabezpečený alarmom, strážna služba 24hod denne.

Priestory je možné využiť ako školiace, obchodno-marketingové stredisko, distribučné stredisko, inžinieringovú, projektovú kanceláriu, výskumno-vývojové stredisko, servisné centrum, jazykovú školu, zdravotné stredisko, zubnú ambulanciu, finančné centrum a pod.. Cena 25 000 €+DPH/rok.

Viac informácií Vám radi poskytneme na čísle 0905 843 832, prípadne mailom: wiedermann-ZVNC-vasereality.sk, ID ponuky: 171688

Maklér:

makler
Peter Wiedermann
0905843832

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.