Vyhľadávanie
V ponuke je 448 nehnuteľností.
ZĽAVA!!! Priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom - Piešťany
Cena:
1,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Piešťany
Ulica:Kláštorská
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:pôvodný stav
Počet izieb:4
Úžitková plocha:190 m2
Plocha pozemku:2818 m2
Energ. certifikát:D
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 169233
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

169233 - Ponúkam na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom v meste Piešťany postavený na pozemku 2818 m2. Zastavaná plocha domu je 240m2, hospodárske budovy 145m2 a úžitková plocha domu je 190m2. Pozostáva z predsiene, chodby, obývacej izby, troch izieb, kuchyne s jedálenským kútom, komorou, kúpeľňou s WC. Pri rekonštrukcii v r. 2011 boli pôvodné okná do ulice vymenené za plastové, prebehla rekonštrukcia ústredného kúrenia (nový plynový kotol, radiátory) a nové gamatky v zadnej časti domu. Ohrev teplej vody je zabezpečený elektrickým bojlerom. Dom je napojený na všetky IS, elektrina 220/380V, má dve vlastné  studne. Na dvore sa nachádzajú hospodárske budovy s pivnicami na zeleninu, garáž s dielňou, šopy, menšia stodola a skleník - možnosť ihneď pokračovať v poľnohospodárskej činnosti. Za domom je veľká záhrada vhodná na výstavbu ďalších dvoch domov alebo na podnikateľský zámer. Celý pozemok je oplotený. V blízkosti veľmi dobrá občianska vybavenosť.

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na telefónom čísle 0903 641 632 alebo na e-mail adrese filkas-ZVNC-vasereality.sk.

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku. Viac ako 1300 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zatriedenie do energetickej triedy "D."

Maklér:

makler
Miroslav Filkáš
0903641632

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.