DVA DOMY ZA CENU JEDNÉHO RAJECKÁ LESNÁ + VIDEO - Rajecká Lesná
Vyhľadávanie
V ponuke je 409 nehnuteľností.
DVA DOMY ZA CENU JEDNÉHO RAJECKÁ LESNÁ + VIDEO
Cena:
45 000,00 €
Kraj:Žilinský kraj
Okres:Žilina
Obec:Rajecká Lesná
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:5
Úžitková plocha:150 m2
Plocha pozemku:270 m2
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:áno
 
ID inzerátu: 169157
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

169157 - V tichom prostredí obce Rajecká Lesná predáme 2 domy - drevenice postavené na pozemku 270 m2. Chalupy sú ošetrené náterom z vonkajšej strany, vnútro chalúp bolo vymaľované v r. 2013. Prvý dom 2 izby + 1 kuchyňa je jednopodlažný, čiastočne podpivničený, bez využitia podkrovia s domurovanou spálňou a soc. zariadením. V kúpeľni je vaňa a umývadlo, wc je samostatné. Vykurovanie je lokálne, sú tu nové keramické kachle aj pôvodná piecka s kompletne zrekonštruovaným komínom, drevené podlahy, rozvod teplej a studenej vody, príprava teplej vody v el. bojlery. Druhý dom 3 izby + 1 kuchyňa je dvojpodlažný s využitím podkrovia. V r. 2013 bol rekonštruovaný komín aj s oplechovaním. Podlahy sú drevené, vykurovanie je lokálne na pevné palivo a el.telesá, rozvod teplej a studenej vody, príprava teplej vody v el. bojlery. V kúpeľni je sprchový kút, umývadlo, wc je samostatné. Chalupy sa predávajú takmer kompletne zariadené. IS: vodovod, elektrina. Plyn je na hranici pozemku. V blízkosti sú termálne kúpaliská, lyžiarske, golfové a tenisové centrá. Vyhľadávaná pútnická obec s liečivým prameňom Celoročný prístup aj bývanie. Možnosť trvalého pobytu. Možnosť parkovania vedľa pozemku, prípadne priamo na pozemku jedno parkovacie státie, možnosť vytvorenie ďalšieho parkovacieho státia. VÝHODNÁ CENA ZA 2 NEHNUTEĽNOSTI ! MAKLÉR DOPORUČUJE !!!

Cena: 45 000 €

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zatriedenie do energetickej triedy "D"

Viac informácií vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 436 650 alebo mail adrese moravcik-ZVNC-vasereality.sk.

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou) - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Viac ponúk nájdete na vasereality.sk

Maklér:

makler
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
0905436650

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.