Vyhľadávanie
V ponuke je 343 nehnuteľností.
Rodinný dom (dvojdomy) - Lednické Rovne, Medová ulica, pozemok 367 m2
Cena:
287 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Púchov
Obec:Lednické Rovne
Ulica:Medová
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:vo výstavbe
Počet izieb:4
Úžitková plocha:97 m2
Plocha pozemku:367 m2
Vonk. park. miesto:Áno
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
 
ID inzerátu: 180687
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj novostavbu  rodinného domu - bungalov v zástavbe rodinných dvojdomov v obci Lednické Rovné, na ulici Medová. Nachádzajúci sa na okraji intravilánu obce smerom na park (smer Horovce).  Architektonická štúdia rieši dva samostatné objekty rodinných domov.  Stavba jednotlivých dvojdomov bude riešená ako  jeden celok spolu s prístupovými komunikáciami a parkovacími miestami. Samotné architektonické riešenie objektov je navrhnuté tak, aby pôsobili minimalistickým dojmom  a zároveň poskytovali svojou veľkosťou parametre mestskej vily. Základným tvarom pripomína písmeno L. Orientácia JZ a SV. Dominantnými sú veľké presklené steny do obytných miestností, ktoré sú v kontraste s jednoduchou čistou omietkou  fasády . Obytné miestnosti  sú presvetlené  vďaka orientácii na slnečné svetové strany  a dominantné výhľady na otvorený priestor pozemku. Dôležitou súčasťou celkovej architektúry je umiestnenie domu do existujúceho prostredia priľahlého parku, kde spolu s prírodným prostredím vytvorí harmonický celok.

Dispozičné riešenie :

Hlavný peší vstup  do domu je napojený na centrálny priestor pre parkovanie automobilov, prístupový chodník do každého domu je napojený  na parkovné státia, ale materiálovo oddelený. Dispozícia domu je funkčne a prevádzkovo  rozdelená  na nočnú, technickú a dennú časť, ale zároveň priestory na seba plynulo nadväzujú. Cez  chránené závetrie  sa vstupuje do priestranného preskleného zádveria z ktorého sa dostanete do šatníka a technickej chodby na ľavej strane, a do pozdĺžnej chodby na pravej strane.  Po vstupe do chodby zo zádveria sa napravo nachádzajú dve obytné izby, naľavo samostatné WC a samostatná kúpeľňa. Na konci chodby sa dostávame do dennej časti - otvoreného priestoru so zvýšeným stropom a svetlíkom. V tejto časti je spojená kuchyňa, jedáleň a obývacia izba. Z kuchyne je prechod do samostatnej špajze. Na opačnom konci dennej časti je vstup do nočnej časti, ktorá sa skladá zo šatníka, spálne a samostatnej kúpeľne. Každá obytná časť má bez parapetné okná pre čo najväčší kontakt s exteriérom.

Stavebno-technické riešenie:

Konštrukčný systém je kombináciou nosných murovaných obvodových a vnútorných stien so železobetónovými monolitovými stropmi a železo betónovými stĺpmi. Zakladanie domov je na  betónových základových pásoch a DT tehlách. Konštrukčná výška je 3,100 m, resp. 4,500 m, čo umožní následnú inštaláciu rozvodov, osvetlenia a SDK stropov. Strešná konštrukcia plochej nepochôdznej strechy je železobetónová doska, strešný plášť je je EPS tepelnej izolácie, hydroizolačných pásov a riečneho štrku.

Vnútorné konštrukčné systémy :

Vnútorné členenie priestorov je vytvorené murovanými tehlovými priečkami hrúbky 125-150 mm, SDK v niektorých častiach a podhľady. 

Výplne otvorov:

Okenné otvory sú navrhnuté v systéme kvalitných hliníkových profiloch s izolačným trojsklom v prevedení pevné, otváravé a posuvné.

Všetky  okná a zasklené steny sú bezparapetné (francúzske okná). Veľkoformátové ALU okenné systémy (ovládané elektricky).

Pre exteriérové tienenie sú navrhnuté hliníkové žalúzie s elektrickým ovládaním. 

Tepelné izolácie :

Minerálna vata po obvodových stenách hrúbky  200 mmm.

Vnútorné obklady :

Vnútorné obklady a dlažby budú keramické, resp. gresové.

Vybavenie budovy 

Objekty budú napojené na všetky potrebné prípojky inžinierských sietí  ktoré sú potrebné pre chod a prevádzku - elektrická NN prípojka, plynová prípojka, vodovodná prípojka a kanalizačná prípojka. Stavba je svojím charakterom mestskou vilou  s nadštandardným technickým vybavením - vykurovanie rodinného domu bude využívať dostupné alternatívne zdroje energie /fotovoltaika, tepelné čerpadlo, podlahové vykurovanie, solárne panely/, elektro rozvody silnoprúd, slaboprúd budú využívať inteligentné systémy na riadenie domácnosti /fotovoltaika, fotobunky, domové video, ovládanie žalúzií, zabezpečovací systém. Systém vykurovania s dodávky el. energie bude zálohovaný,  počíta sa s použitím troch zdrojov tepla /tepelné čerpadlo,  fotovoltaické články, plynový kotol/.

Novostavby budú vybavené zabezpečovacím a kamerovým systémom, ako aj video vrátnikom. Z hľadiska ochrany a bezpečnosti bleskozvodom.

Dopravné riešenie:

Pozemky budú napojené na existujúcu verejnú komunikáciu. Na  pozemkoch bude cez posuvnú bránu vjazdu riešené  parkovacie miesta pre 2 osobné  autá pre bytovú jednotku, čo predstavuje  spolu 4 parkovacie miest na jednu novostavbu dvojdomu priamo na pozemku. 

Parametre pozemku: plocha pozemku 367,5 m2

zastavaná plocha 121,26 m2

úžitková plocha 96,65 m2

obytná plocha 63,79 m2

plocha príslušenstva 32,86 m2

plocha spevnených plôch (terasy, chodníky, parkovanie) 128,25 m2

počet parkovacích miest 2

Termín predpokladaného zahájenia  výstavby je jar 2023 .

Výborná dostupnosť na diaľnicu a do centra mesta. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.

V prípade záujmu Vám poskytneme ďalšie informácie. Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Kontakt: Mária Fursten, tel.: 0904 808 521, mail: fursten-ZVNC-vasereality.sk ID zákazky:180687

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Maklér:

makler
Mária Fürsten
0904808521

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.