Vyhľadávanie
V ponuke je 312 nehnuteľností.
Bulharsko luxusná dvojposchodová vila s výhľadom na more 2 km od Slnečného pobrežia
Cena:
255 000,00 €
Krajina:Bulharsko
Lokalita:Slnečné pobrežie
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet izieb:7
Úžitková plocha:212 m2
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:áno
 
ID inzerátu: 180583
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj luxusnú dvojpodlažnú vilu vo vilovej štvrti obce Kosharitza, 2 km od Slnečného pobrežia v Bulharsku. Plocha: úžitková 212m2, pozemok 310 m2. 7 izieb, 2 terasy, kuchyne vybavené najmodernejšími prístrojmi. Vila je postavená z kvalitných moderných  materiálov.Výhody: pekný výhľad celý záliv Slnečné pobrežie,  tiché prostredie. 

Cena 255 000 €

Vila je umiestnená a postavená tak, aby bola kombinovaná  neuveriteľná morská panoráma (celé Slnečné pobrežie a Nesebar) s lesom za ňou, čo znamená, že máte more a les spolu. Kompletne a luxusne zariadená, s klimatizáciou, TV a internetom. Vila je vhodná pre 2 rodiny - 8 lôžok na 2 poschodiach), v cene vily je jedno parkovacie miesto vo vilovom komplexe, ktorý pozostáva z 12 víl. Pokojné a kľudné miesto so spevom vtákov a cvrčkov, pozoruhodné pre svoj jedinečný výhľad na celý záliv Nessebar. Nehnuteľnosť bola postavená v roku 2017 a je kompletne zariadená (laminátové podlahy + keramický granit, kuchyňa LUX. Kúrenie-klimatizácie + krb s radiátormi, kúpeľne sú moderné. Výnimočne vhodná pre ľudí, ktorí oceňujú ticho a život v prírode, je vhodná aj na celoročné užívanie!!!

Rozloženie na poschodiach:

-1. poschodie o výmere 110 m2 - veľká obývacia izba s kuchyňou, k nim je k dispozícii WC pre pohodlie hostí, 1 veľká spálňa so šatňou a kúpeľňou s WC, 1 malá spálňa s kúpeľňou a WC, na prízemí je obrovská veranda.

-2. poschodie 102 m2 - veľká obývacia izba s veľkou terasou s výhľadom na more, 1 veľká spálňa s obrovskou šatňou, malá spálňa, veľká kúpeľňa s WC pre obe spálne, práčovňa a špajza.

Luxusný dizajn:

- Podlahové keramický granit, spálne-plávajúca podlaha;

- latexové steny;

- zavesené stropy;

- Dekorácia na stenách;

- dozajnérske zábradlia;

- MDF - dvere;

- 5-komorové okná s dvojitým zasklením, tmavohnedá farba, sklo KA;

- Tepelná izolácia-8 cm. expandovaný polystyrén;

- Škridlová strecha.

Luxusné zariadenie (parkety + keramický granit na podlahe, kuchyňa  mramor + lak jedinečný so vstavanou umývačkou riadu Siemens, mikrovlnná rúra-EG, sporák s elektrickou varnou doskou Siemens, chladnička Bosch, bezdrôtové pripojenie na internet, 5 kusov LCD televízorov, vykurovací krb + klimatizácia Toshiba, kúpeľne s vysokokvalitnou sanitárnou technikou atď.

Oblasť je zastavaná hlavne vilami, nájdete tu niekoľko ďalších komplexov, hotelov. Krásne okolie úspešne spája horskú a morskú klímu a poteší svojich návštevníkov výbornými podmienkami pre vidiecky cestovný ruch, horolezectvo, vodné športy, poľovníctvo, rybolov, prehliadku pamiatok.

Miesto:

Slnečné pobrežie je jedným z najväčších rodinných letovísk v Bulharsku. Nachádza sa 42 km severne od Burgasu a 90 km od Varny. Stredisko sa nachádza vo vnútri malej zátoky medzi Nesebarom a Svetym Vlasom,  jeho severnú časť pokrýva Stara Planina - to všetko, okrem nádhernej kombinácie mora a hôr, poskytuje prirodzenú ochranu pred studeným vetrom a nepriaznivým počasím. Podnebie je mierne stredomorské, má 1700 hodín slnečného svitu od mája do septembra. Priemerná letná teplota vzduchu je +27 ° C a voda je + 24 ° C. Vďaka mäkkému morskému vánku nedochádza k prudkému teplu. Stredisko získalo medzinárodnú cenu Blue Flag Award za preukázané environmentálne výhody pobrežia Čierneho mora v Bulharsku.

Možnosti ubytovania v stredisku sú mimoriadne rozmanité - pohodlné päťhviezdičkové komplexy, hotely rôznych kategórií, vily, penzióny, apart-hotely. Reštaurácie a zábava ponúkajú široký výber bulharskej a svetovej kuchyne.

Kluby a diskotéky na Slnečnom pobreží sú populárne po celom svete. Prichádzajú sem slávni DJi a interpreti, ktorých vystúpenia priťahujú mnoho mladých ľudí.

Zábavu rekreantov zaručujú rôzne atrakcie - vodné športy, surfovanie, plážový volejbal, vodný park, bowling, mnoho zariadení pre deti.

Slnečné pobrežie je prestížne letovisko, ktoré ponúka vynikajúce podmienky pre obchodnú turistiku a konferencie. Väčšie hotely majú priestranné zasadacie miestnosti a zariadenia potrebné pre tento typ služieb.

Stredisko hraničí s jedinečným historickým mestom Nesebar, ktoré je so svojimi starobylými kultúrnymi pamiatkami zaradené do zoznamu kultúrneho dedičstva UNESCO. Slnečné pobrežie vo svojej severnej časti hraničí so Sveti Vlas , moderným mestom v európskom štýle, s obľúbeným prístavom Marina Dinevi.

PLÁŽ:

Pobrežie je dlhé 9 km a široké 40 m až široké 100 m.

Cesta z nášho komplexu vás dovedie na pláž s dunami, to je najširšia časť pobrežia.

Volejbal, minifutbal, tenis, lobby bary vás nenechajú nudiť sa

Prejdite sa 300 metrov smerom k historickému mestu Nesebar a ocitnete sa na známej pláži "Cocoa Beach".

Ležadlá a slnečníky sú rozdelené na bezplatné a platené.

More je čisté a pokojné, slnko je mäkké, piesok je žltý a veľmi príjemný na telo.

Každý deň jazdí stroj na preosievanie piesku

To sa páči väčšine turistov z celého sveta, vrátane malých detí a starších ľudí.

POTEŠENIE:

Reštaurácie, atrakcie, pivné bary, nočné kluby, karaoke, sushi bary, obchody so suvenírmi, golfové kluby.

Výlety do Turecka, Rumunska, Grécka, liečivých prameňov a svätých miest Bulharska.

Najbližšie väčšie mesto Burgas je 35 km. Vzdialenosť do Varny je 100 km.

Skvelá investícia!

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Maklér:

makler
Ing. Tatiana Krátka, Mgr.
+421948820306

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.