Vyhľadávanie
V ponuke je 312 nehnuteľností.
Bulharsko dvojgarzonka - byt 2-kk pri mori na Slnečnom pobreží v komplexe Villa Bordeaux
Cena:
46 400,00 €
Krajina:Bulharsko
Lokalita:Slnečné pobrežie
Kategória:Byty
Druh:Dvojgarsónka
  
Úžitková plocha:56 m2
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Poschodie:3 / 4
Verejné parkovanie:Áno
Balkón:áno
Loggia:nie
Terasa:nie
 
ID inzerátu: 180581
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj zariadený dvojizbový byt v Bulharsku pri mori na Slnečnom pobreží. Plocha: úžitková 56m2. Nachádza sa na treťom poschodí zo štyroch. Okná: plastové. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, chladnička. Stav bytu: kompletná rekonštrukcia. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Zabezpečenie strážnou službou.Výhody: pekný výhľad na bazén, tiché prostredie. 

Cena 46 400 €

Útulný a svetlý apartmán s jednou spálňou pozostáva z priestrannej chodby, kúpeľne s WC, priestrannej obývacej izby a spálne. Vo výbornej lokalite 2 km od starého Nesebaru. Luxusne zariadené, s krásnym balkónom. Byt je čerstvo zrekonštruovaný. K dispozícii sú všetky potrebné spotrebiče, klimatizácie.

Všetko je v perfektnom stave.

Spálňa je navrhnutá v pokojných príjemných farbách. Byt je zariadený kvalitným nábytkom, prispôsobeným na bývanie v ňom po celý rok - suchý, teplý a priateľský.

More a obľúbená pláž Cocoa Beach sú vzdialené 2 minúty chôdze. V blízkosti sa nachádza celá infraštruktúra rezortných barov, reštaurácií a inej zábavy, ako aj celá infraštruktúra mestských škôl, materských škôl, obchodov, nemocníc.

Miesto:

Slnečné pobrežie je jedným z najväčších rodinných letovísk v Bulharsku. Nachádza sa 42 km severne od Burgasu a 90 km od Varny. Stredisko sa nachádza vo vnútri malej zátoky medzi Nesebarom a Svetym Vlasom,  jeho severnú časť pokrýva Stara Planina - to všetko, okrem nádhernej kombinácie mora a hôr, poskytuje prirodzenú ochranu pred studeným vetrom a nepriaznivým počasím. Podnebie je mierne stredomorské, má 1700 hodín slnečného svitu od mája do septembra. Priemerná letná teplota vzduchu je +27 ° C a voda je + 24 ° C. Vďaka mäkkému morskému vánku nedochádza k prudkému teplu. Stredisko získalo medzinárodnú cenu Blue Flag Award za preukázané environmentálne výhody pobrežia Čierneho mora v Bulharsku.

Možnosti ubytovania v stredisku sú mimoriadne rozmanité - pohodlné päťhviezdičkové komplexy, hotely rôznych kategórií, vily, penzióny, apart-hotely. Reštaurácie a zábava ponúkajú široký výber bulharskej a svetovej kuchyne.

Kluby a diskotéky na Slnečnom pobreží sú populárne po celom svete. Prichádzajú sem slávni DJi a interpreti, ktorých vystúpenia priťahujú mnoho mladých ľudí.

Zábavu rekreantov zaručujú rôzne atrakcie - vodné športy, surfovanie, plážový volejbal, vodný park, bowling, mnoho zariadení pre deti.

Slnečné pobrežie je prestížne letovisko, ktoré ponúka vynikajúce podmienky pre obchodnú turistiku a konferencie. Väčšie hotely majú priestranné zasadacie miestnosti a zariadenia potrebné pre tento typ služieb.

Stredisko hraničí s jedinečným historickým mestom Nesebar, ktoré je so svojimi starobylými kultúrnymi pamiatkami zaradené do zoznamu kultúrneho dedičstva UNESCO. Slnečné pobrežie vo svojej severnej časti hraničí so Sveti Vlas , moderným mestom v európskom štýle, s obľúbeným prístavom Marina Dinevi.

PLÁŽ:

Pobrežie je dlhé 9 km a široké 40 m až široké 100 m.

Cesta z nášho komplexu vás dovedie na pláž s dunami, to je najširšia časť pobrežia.

Volejbal, minifutbal, tenis, lobby bary vás nenechajú nudiť sa

Prejdite sa 300 metrov smerom k historickému mestu Nesebar a ocitnete sa na známej pláži "Cocoa Beach".

Ležadlá a slnečníky sú rozdelené na bezplatné a platené.

More je čisté a pokojné, slnko je mäkké, piesok je žltý a veľmi príjemný na telo.

Každý deň jazdí stroj na preosievanie piesku

To sa páči väčšine turistov z celého sveta, vrátane malých detí a starších ľudí.

POTEŠENIE:

Reštaurácie, atrakcie, pivné bary, nočné kluby, karaoke, sushi bary, obchody so suvenírmi, golfové kluby.

Výlety do Turecka, Rumunska, Grécka, liečivých prameňov a svätých miest Bulharska.

Najbližšie väčšie mesto Burgas je 35 km. Vzdialenosť do Varny je 100 km.

Skvelá investícia!

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Maklér:

makler
Ing. Tatiana Krátka, Mgr.
+421948820306

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.