Vyhľadávanie
V ponuke je 312 nehnuteľností.
Bulharsko dvojgarzonka - byt 2-kk pri mori na Slnečnom pobreží v rezidenčnom komplexe Efir
Cena:
50 000,00 €
Krajina:Bulharsko
Lokalita:Slnečné pobrežie
Kategória:Byty
Druh:Dvojgarsónka
  
Úžitková plocha:70 m2
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Poschodie:4 / 6
Verejné parkovanie:Áno
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:áno
 
ID inzerátu: 180571
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj zariadený dvojizbový byt (dvojgarzónku) v Bulharsku pri mori na Slnečnom pobreží. Plocha: úžitková 69,72m2. Nachádza sa na 4. poschodí z 6 s výťahom. Okná: plastové. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, chladnička, pračka a ostatné vybavenie. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Zabezpečenie strážnou službou.Výhody: pekný výhľad na bazén. 

Cena 50 000 €

Apartmán s jednou spálňou v komplexe Efir. Výstavba v roku 2014. Určené pre sezónne aj celoročné bývanie. Dva vchody, každý s výťahom. Správcovská spoločnosť pracuje celý rok. Infraštruktúra a vybavenie v komplexe: recepcia, výťah, bezpečnosť a služby, vonkajší bazén, bar pri bazéne, zelené plochy, reštaurácia, kontrolovaný prístup, parkovanie.

Miesto:

Slnečné pobrežie je jedným z najväčších rodinných letovísk v Bulharsku. Nachádza sa 42 km severne od Burgasu a 90 km od Varny. Stredisko sa nachádza vo vnútri malej zátoky a jeho severná časť pokrýva Stara Planina - to všetko, okrem nádhernej kombinácie mora a hôr, poskytuje prirodzenú ochranu pred studeným vetrom a nepriaznivým počasím. Podnebie je mierne stredomorské, má 1700 hodín slnečného svitu od mája do septembra. Priemerná letná teplota vzduchu je +27 ° C a voda je + 24 ° C. Vďaka mäkkému morskému vánku nedochádza k prudkému teplu. Stredisko získalo medzinárodnú cenu Blue Flag Award za preukázané environmentálne výhody pobrežia Čierneho mora v Bulharsku.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Maklér:

makler
Ing. Tatiana Krátka, Mgr.
+421948820306

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.