Vyhľadávanie
V ponuke je 312 nehnuteľností.
Ubytovňa v Dubnici nad Váhom - 28 bytov + 7 izieb hotelového typu
Cena:
1 315 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Ilava
Obec:Dubnica nad Váhom
Ulica:Dubnica nad Váhom
Kategória:Komerčné objekty
  
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:0
Úžitková plocha:1200 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu: 180547
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

VAŠE REALITY: EXKLUZÍVNE IBA U NÁSPonúkame Vám na predaj novovybudovanú ubytovňu v Dubnici nad Váhom, neďaleko areálu ZVS. Ubytovňa disponuje dvomi podlažiami kde sa nachádza 12 x jednoizbové byty, 16 x garzónky a 7x izby hotelového typu. Ubytovňa  slúži na dlhodobé, ale aj krátkodobé ubytovanie pre robotníkov, študentov, ale aj obchodných cestujúcich.

- V jednoizbových bytoch sa nachádza kuchyňa vybavená stolom stoličkami, chladničkou, kuchynskou linkou s keramickou varnou doskou. V kúpeľni sa nachádza WC, sprchový kút, umývadlo a zrkadlo. V izbe sú zariadené 3 až 4 posteľami, skriňou a televízorom. 

- Garzónky sú zariadené 2 až 3 posteľami, malou kuchynskou linkou s keramickou varnou doskou, stolom, stoličkami, chladničkou a televízorom. V chodbe sa nachádza vstavaná skriňa, kúpeľňa disponuje sprchovým kútom, umývadlom, zrkadlom a WC.

- Izby hotelového typu sú zariadené lôžkami, skriňou a televízorom. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút, umývadlo, zrkadlo a WC.

V objekte sa nachádza vrátnica, práčovňa s tromi automatickými práčkami, WIFI v celej budove. Pred ubytovňou je 28 parkovacích miest. Cena 1 315 000 €.

Kontakt:  Karin Trenčanová  0903 152 939                  Email: trencanova-ZVNC-vasereality.sk                            ID: 180011

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Maklér:

makler
Karin Trenčanová
0903152939

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.