Vyhľadávanie
V ponuke je 343 nehnuteľností.
Stavebný pozemok 586 m2 Lednické Rovne
Cena:
38 976,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Púchov
Obec:Lednické Rovne
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:pri pozemku
Elektrina:pri pozemku
Plyn:neuvedené
Kanalizácia:neuvedené
 
ID inzerátu: 180460
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

EXKLUZÍVNA PONUKA - VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám  v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj pozemok s výmerou 586 m2, určený na výstavbu  rodinného  domu. Nachádza sa v časti obce Lednické Rovne - smer obec Medné. Táto lokalita ponúka budúcemu majiteľovi maximálny kľud. Zamilujú si ju predovšetkým milovníci prírody, ktorí túžia počas víkendov stráviť čas mimo mesta – využiť možnosti, ktoré daná lokalita ponúka za účelom relaxu na vidieku, turistiky alebo pre tých, ktorí sa rozhodli žiť na dedine v rodinnom dome. 

Na predaj je v ponuke  stavebný pozemok  s výmerou 586 m2 + podiel na prístupovej ceste vo výmere 132 m2. Obytné územie sa skladá z 5 samostatných stavebných pozemkov a spoločnej prístupovej cesty ktorá bude slúžiť aj na uloženie všetkých inžinierskych sietí. 

Na ponúkaný  pozemok máme platné rozhodnutie obce, ktorá povoľuje výstavbu rodinných domov v danej lokalite.

Je tu taktiež množstvo možností využitia danej polohy pozemku pre milovníkov turistiky, cykloturistiky, lyžovania, hubárčenia. Od  obce Lednické Rovne sa približne 10 km  nachádza okresné mesto Púchov. V obci Lednické Rovne  je kompletná občianska vybavenosť – cukráreň, bar, reštaurácie, Pizzeria, Tesco, ZŠ, MŠ, poliklinika, kostol, pošta, kultúrny dom, kino, autobusová stanica.  Napojenie na diaľnicu smer BA/Žilina je približne 10 km od pozemku.

V blízkosti pozemku sa nachádza miesto možného pripojenia na elektrinu, obecný vodovod. Kanalizácia sa v obci nenachádza. Cena spolu 38.976,- EUR (pozemok 60,- eur/m2, cesta 29,- eur/m2)

V prípade záujmu poskytujeme bezplatné poradenstvo pri výbere HU a zabezpečujeme financovanie kúpy pozemkov spolu s poistením osôb a majetku. Spolupracujeme so všetkými bankami a poisťovňami v SR.

Kontakt: Mária Fursten, tel.: 0904 808 521, mail: fursten-ZVNC-vasereality.sk

Maklér:

makler
Mária Fürsten
0904808521

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.