Vyhľadávanie
V ponuke je 312 nehnuteľností.
Pozemok na výstavbu rodinných domov 2326 m2 Lednické Rovné-Medné
Cena:
57,50 €/m2
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Púchov
Obec:Lednické Rovne
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:pri pozemku
Elektrina:pri pozemku
Plyn:neuvedené
Kanalizácia:neuvedené
 
ID inzerátu: 180452
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

EXKLUZÍVNA PONUKA - VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení  na predaj pozemok s výmerou 2326 m2, určený na výstavbu 3 rodinných domov alebo rekreačných chát. Nachádza sa v časti obce Lednické Rovne - Medné. Táto lokalita ponúka budúcemu majiteľovi maximálny kľud. Zamilujú si ju predovšetkým milovníci prírody, ktorí túžia počas víkendov stráviť čas mimo mesta – využiť možnosti, ktoré daná lokalita ponúka za účelom relaxu na vidieku, turistiky alebo pre tých, ktorí sa rozhodli žiť na dedine v rodinnom dome.

Je tu taktiež množstvo možností využitia danej polohy pozemku pre milovníkov turistiky, cykloturistiky, lyžovania, hubárčenia. Od  obce Lednické Rovné v rozsahu približne 10 km sa nachádza okresné mesto Púchov, v obci Lednické Rovné  je kompletná občianska vybavenosť – cukráreň, bar, reštaurácie, Pizzeria, Tesco, ZŠ, MŠ, poliklinika, kostol, pošta, kultúrny dom, kino, autobusová stanica. .  Napojenie na diaľnicu smer BA/Žilina je približne 10 km od pozemku.

V blízkosti pozemku sa nachádza miesto možného pripojenia na elektrinu. 

V prípade záujmu cena  57,5 eur  m2. 

V prípade záujmu možnosť dokúpiť vedľajšiu parcelu na ktorej sa dajú postaviť ďalšie dva domy tak ako je zakreslené na štúdii.

V prípade záujmu poskytujeme bezplatné poradenstvo pri výbere HU a zabezpečujeme financovanie kúpy pozemkov spolu s poistením osôb a majetku. Spolupracujeme so všetkými bankami a poisťovňami v SR.

Kontakt: Mária Fursten, tel.: 0904 808 521, mail: fursten-ZVNC-vasereality.sk

Maklér:

makler
Mária Fürsten
0904808521

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.