Vyhľadávanie
V ponuke je 303 nehnuteľností.
INVESTÍCIA - POZEMOK V OBCI - 5086 m2 - Trenčianske Stankovce
Cena:
199 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčianske Stankovce
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:neuvedené
Elektrina:neuvedené
Plyn:neuvedené
Kanalizácia:neuvedené
 
ID inzerátu: 180449
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

VAŠE REALITY - realitná kancelária ponúka na predaj pozemok v obci Trenčianske Stankovce časť Veľké Stankovce. Kľudná časť obce s výbornou dostupnosťou ku kompletnej občianskej vybavenosti, do okolitých miest (Trenčín 10 km, Nové Mesto nad Váhom 26 km, Bánovce nad Bebravou 29 km), ako aj na diaľnicu D1.

Pozemok je zložený so súboru pozemkov s rôznou klasifikáciou: zastavaná plocha a nádvorie so záhradou kde cca. 2000m2 sa nachádza v intraviláne obce a z toho je cca 700m2 určených na výstavbu. Zvyšok je extravilán obce kde cca 1700 m2 je krásny sad priamo za záhradou  a orná  pôda s výmerou 1318 m2. Pozemok určený v výstavbe, záhrada a ovocný sad sú oplotené.

Pozemok je rovinatý s malým sklonom (výhoda - na pozemku nebude stáť dažďová voda),  má obdĺžnikový tvar so šírkou cca 27m, dĺžkou do 230m má súkromnou prístupovou cestou z prednej časti a obecnú prístupovú cestu z druhej strany pozemkov. K pozemku je privedené elektrická prípojka, vodovod, kanalizácia a takžiež sa  na pozemku sa nachádza pôvodná studňa.

Uvedená cena nehnuteľnosti, zahŕňa kompletné služby realitnej spoločnosti ktoré sú potrebné na prevod vlastníckych práv a doplnkové finančné a daňové poradenstvo.

V prípade záujmu o obhliadku, alebo bližšie informácie, nás neváhajte kontaktovať. Kontakt: Ing. Zuzana Mangundová, tel. 0915 753 000, mail: mangundova-ZVNC-vasereality.sk, trencin-ZVNC-vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Maklér:

makler
Ing. Zuzana Mangundová, RSc.
0915 753 000

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.