Vyhľadávanie
V ponuke je 279 nehnuteľností.
EXKLUZÍVNA PONUKA - Rodinný dom v obci Podolie, pozemok 780 m2
Cena:
196 900,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Nové Mesto nad Váhom
Obec:Podolie
Ulica:Podolie
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:0
Úžitková plocha:200 m2
Plocha pozemku:780 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
 
ID inzerátu: 180372
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj vo vyhľadávanej obci Podolie väčší, rodinný dom v dobrom stave. Dom má výbornú polohu v centre obce, pešo dostupná kompletná občianska vybavenosť. Rodinný dom bol postavený v 70-tych rokoch, stavba je zdravá, suchá, vhodná po menšej modernizácii interiéru ihneď k nasťahovaniu. Okná boli všetky vymenené okrem jedného a dvoch malých okienok na prízemí, taktiež radiátory boli kompletne vymenené pred 10. rokmi. Dom je napojený na všetky inžinierske siete + vlastná studňa. Podľa potreby je možné stavbu upraviť na dvojgeneračné bývanie. Dispozícia domu: suterén: 3 veľké skladovacie priestory, z ktorých jeden slúžil ako dielňa, ; prízemie: chodba so schodiskom, kúpelňa s WC, kuchyňa s veľkou komorou, dve veľké nepriechodné izby; 1. poschodie: taká istá dispozícia ako na prízemi, a to: kúpeľňa s WC, 3 izby, v jednej z nich je prívod vody a odpad (môže slúžiť ako kuchyňa pri dvojgeneračnom bývaní) a prináleží tu vchod do malého priestoru, ktorý môže byť buď špajza, alebo v prípade že tu bude spálňa, tak môže slúžiť ako šatník. Z 1. poschodia sa dostaneme širokými plnohodnotnými schodmi do priestranného podkrovia, kde môže budúci majiteľa urobiť ďalšie obytné priestory. Dom je voľný, po kúpe ihneď k nasťahovaniu.

Na pozemku sa nachádzajú ďalšie tri stavby. Starý rodinný dom z nepálenej tehly vhodný na zbúranie, malá hospodárska budova a novovybudovaná veľká garáž s dielňou, vhodné pre domácich majstrov alebo ako veľký úložný priestor. Taktiež nad touto stavbou je využiteľné podkrovie.

Na Vaše ďalšie otázky Vám radi odpovieme a v prípade záujmu dohodneme obhliadku tohto domu. Kontakt: Ing. Mangundová Zuzana, RSc., tel.: 0915 753 000, mail: info-ZVNC-vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Maklér:

makler
Ing. Zuzana Mangundová, RSc
0915 753 000

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.