Vyhľadávanie
V ponuke je 303 nehnuteľností.
*REZERVOVANÉ* Útulný domček s veľkým pozemkom Šterusy, okr. Piešťany
Cena:
125 000,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Šterusy
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:pôvodný stav
Počet izieb:3
Úžitková plocha:65 m2
Plocha pozemku:1433 m2
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
 
ID inzerátu: 180345
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

*LEN U NÁS*  AK HĽADÁTE RODINNÝ DOM S UPOKOJUJÚCIM PROSTREDÍM A SÚKROMÍM, TAK STE NA SPRAVNOM MIESTE !

180345 - V obci Šterusy v blízkosti mesta Vrbové a 13 km od Piešťan predám starší 3 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom o výmere 1433 m2. Rodinný dom je situovaný na okraji zastavaného územia obce, uskočene mimo uličnej zástavby, čím disponuje dostatkom súkromia. Dom je jednopodlažný, prízemný, nepodpivničený, so sedlovou strechou a s úžitkovou plochou cca 65 m2. (viď pôdorys vo fotogalérii)

DISPOZÍCIA: 3 x izba, kuchyňa, kúpeľňa, WC, chodba, predsieň. V zadnej časti domu je hospodárska časť, kde je kotolňa a sklad. V zadnej časti záhrady je postavená podpivničená stodola.

Dom bol postavený v r. 1960 z pálenej tehly a kvádra, neskôr v r. 2005 až 2008 prebehla podstatná rekonštrukcia. V predsieni, kuchyni a v obývačke boli vymenené plastové okná s izolačným dvojsklom, zo špajze bola vytvorená kúpeľňa a samostatné WC, nové kúrenie s plynovým kotlom Protherm Panther a radiátormi, vo všetkých miestnostiach sú betónové podlahy s keramickou dlažbou alebo PVC.  Strop je drevený palachový s omietkou. Krov aj strešná krytina sú takisto v dobrom zachovalom stave. Dom je svetlý, slnečný, južne orientovaný, bez statických porúch. Veľká záhrada je udržiavaná v súčasnosti využívaná na pestovanie ovocia a zeleniny. Pred domom je trávnatá plocha s okrasnými kvetmi a drevinami. Pozemok je celý oplotený. Zo zadnej časti je obecná prístupová cesta. Dom je napojený na všetky IS: elektrinu 220/380 V, plyn, vodovod, kanalizácia je zvedená do žumpy. Voda je k dispozícii aj z vlastnej kopanej studne. Parkovanie je možné na pozemku cez zadnú bránu alebo v prednej časti v slepej uličke pred bránkou. 

Cena 125 000 €

videoobhliadka: youtu.be/whAkCQdijLI

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zatriedenie do energetickej triedy "C"

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 436 650 alebo mail adrese moravcik-ZVNC-vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. 

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Maklér:

makler
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
0905436650

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.