Vyhľadávanie
V ponuke je 297 nehnuteľností.
Dva zaujímavé rodinné domy, Dunajská Lužná, 20 km od Bratislavy
Cena:
419 800,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Senec
Obec:Dunajská Lužná
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:0
Úžitková plocha:200 m2
Plocha pozemku:670 m2
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
 
ID inzerátu: 180017
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária Vaše Reality

Vám ponúka na predaj dva nedávno zrekonštruované domy, nachádzajúce sa na jednom pozemku s plochou 670 m2 v obci Dunajská Lužná, cca 20 km o Bratislavy a 8 km od Šamorína na Jánošíkovskej ulici.

Oba rodinné domy s garážou sa nachádzajú na rovinatom pozemku v rámci obce Dunajská Lužná v tichej štvrti.  Záhrada v okolí pozemku je okrasná, realizovaná záhradným architektom a je so zavlažovacím systémom.

Starší z ponúkaných rodinných domov bol postavený v roku 1905 a pred 6-timi rokmi prešiel kompletnou rekonštrukciou - bol zateplený, bola vymenená strecha, nové elektroinštalácie, nový kotol so zásobníkom vody a elektronickým systémom pre kúrenie, podlahové kúrenie, krb. Dom má pôdorys v tvare písmena „L“ so šikmou strechou, využitou ako obytné podkrovie a je z časti podpivničený (do  pivnice sa dostaneme z chodby RD). Miestnosti domu – chodba, kuchyňa s jedálňou s výstupom na terasu, obývacia izba, 2 izby, kúpeľňa s toaletou.

Celková úžitková plocha domu je vyše 100 m² + pivnica + terasa.

Novší rodinný dom bol skolaudovaný pred 7 rokmi a ide o bungalov v tvare písmena "L" so šikmou strechou s obytným podkrovím. Dom je s podlahovým kúrením, krbom, kotlom a na streche domu sú solárne panely. Miestnosti domu – chodba, kuchyňa s výstupom na terasu, obývacia izba, 2 izby, kúpeľňa, toaleta s technickou miestnosťou.

Celková úžitková plocha domu je 100 m² + 14,7m² terasa.

Maklér:

makler
Ing. Gabriela Tibenská
0911669200

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.