Vyhľadávanie
V ponuke je 342 nehnuteľností.
Novostavba-uzavretá hrubá stavba, Sokolovce
Cena:
dohodou
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Sokolovce
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:0
Úžitková plocha:200 m2
Plocha pozemku:410 m2
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
 
ID inzerátu: 180004
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

180004 Ponúkam na predaj dvojpodlažnú novostavbu-uzavretú hrubú stavbu 4-izbového rodinného domu, len 7 km od kúpeľného mesta Piešťany.
Rodinný dom je postavený na rožnom rovinatom pozemku o celkovej výmere cca 400 m2. Plocha: zastavaná 112m2 + 24m2 terasa na prízemí + 24 m2 terasa na 1. poschodí,  úžitková cca 200m2.

Dispozícia rodinného domu: vstupná chodba(predsieň), technická miestnosť, obývačka s kuchyňou a špajzou + terasa, 3x spálňa, kúpelňa, samostatné WC, chodba.

Stavba bola postavená v roku 2021 z Porfixu o rozmeroch 14m x 8m. Stropy: prízemie - železobetónový, 1.poschodie - drevené stropnice, strecha domu je rovinatá, zateplená s hydroizoláciou Fatrafol. Na dome sú už osadené plastové okná s trojsklom a vstupné dvere, spravené rozvody vody a odpadu, komplet elektroinštalácia.
Inžinierske siete - plyn, elektrina 220V / 400V,  sú na hranici pozemku, obecný vodovod pred pozemkom, kanalizácia v obci nie je, treba riešiť buď žumpou, alebo ČOV.
Výhody: slnečný, škola, škôlka, autobus, rybolov, turistika, cykloturistika.

Možnosť dokončenia stavby stavebníkom podľa projektu, ale aj podľa vlastných predstáv. Projektová dokumentácia bez problémov k nahliadnutiu ...Cena po dokončení stavby na kľúč je 0 €

Viac informácií ohľadne tejto nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903 641 632 alebo na mail adrese filkas-ZVNC-vasereality.sk, kde si môžete dohodnúť aj fyzickú obhliadku nehnuteľnosti.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky. Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zatriedenie do energetickej triedy " "

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou).

Ďaľších viac ako 400 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Maklér:

makler
Miroslav Filkáš
0903 641 632

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.