Vyhľadávanie
V ponuke je 315 nehnuteľností.
Apartmánový investičný byt 31 m2 Méridien Five Star Resort
Cena:
4 500,00 €/m2
Kraj:Žilinský kraj
Okres:Liptovský Mikuláš
Obec:Liptovský Mikuláš
Ulica:Iľanovo
Kategória:Byty
Druh:1 izbový byt
  
Úžitková plocha:31 m2
Stav objektu:vo výstavbe
Poschodie:0 / 0
Energ. certifikát:A
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
 
ID inzerátu: 179916
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

179916 - Realitná kancelária VAŠE REALITY ponúka na predaj luxusné apartmánové investičné byty v novovznikajúcom päťhviezdičkovom rezorte Méridien Five Star Resort situovanom v lokalite Iľanovo, okres Liptovský Mikuláš.

Projekt Méridien Five Star Resort ponúka na výber 84 apartmánov s rozlohou od 24 m2 do 62 m2.

Apartmánový dom sa bude nachádzať v Iľanovskej doline, priamo v prírode, ktorá nie je zasiahnutá prírodnou či stavebnou kalamitou. Tento projekt rešpektuje a váži si čaro miesta a zachovanie si jeho rázu. V luxusných ALL inclusive  apartmánoch si môžete dopriať oddych  v každom ročnom období, nájdete si tu svoj pokoj a únik z hektického veľkomesta a neuveriteľný panoramatický výhľad.

Iľanovská dolina je dolina na severnej strane Ďumbierskych Nízkych Tatier. Začína južne od Iľanova v mestskej časti Liptovského Mikuláša a pokračuje južným smerom až pod Iľanovské sedlo 1 253 m n. m. Dolinou preteká potok Iľanovianka.

Dovolenkári, ktorí budú navštevovať rezort Mēridien budú mať k dispozícii wellness, interiérový aj exteriérový. Wellness bude vybavený  saunou, vírivkou, ochladzovacou kaďou i perličkovým kúpeľom. Vo wellness nebude chýbať tepidarium a miestnosti, kde budú na Vás čakať usmiati maséri, aby Vám dopriali zaslúžený odpočinok. Pre úplnú dokonalosť nášho Spa nebude chýbať wellness bar.  V centrálnej budove bude veľké interiérové ihrisko pre deti, ktoré poznáte z nákupných centier a exteriérové 3D bludisko. Pre mamičky exkluzívne kaderníctvo pod záštitou značky COCOCHOCO Profesionál a nebude chýbať fitness a dve bowlingové dráhy. V lete môžete využívať požičovňu e-bikov a tenisovú školu.

Apartmánové byty budú zhotovené z nadštandartných materiálov a každý byt bude disponovať priestrannou loggiou vo výmere od 4,8 do 60 m2. Apartmány sa predávajú zariadené v zmysle vizualizácii vo fotogalérii. Kúpou apartmánu zhodnotíte svoje vložené investície minimálne o 10%. 

Podmienka ku kúpe bytu je potrebné si dokúpiť i parkovacie miesto v sume 4500€.

Financovanie projektu je nasledovné:

15%  pri podpise rezervačnej zmluvy

30% dokončenie skeletu

30% po dokončení hrubej stavby

15% pri dokončení apartmánu

10% pri odovzdaní apartmánu


Každý vlastník apartmánov sa zaraďuje do nájomného vzťahu na vyťažovanie apartmánov, o ktorých Vás radi budeme informovať po Vašom kontakte.

CENA APARTMÁNOV JE:    4500 € / m

NEVÁHAJTE A VOLAJTE !  APARTMÁNY SA RÝCHLO MÍŇAJÚ.  VIAC AKO 40 APARTMÁNOV JE UŽ REZERVOVANÝCH. VYŽIADAJTE SI OD NÁS CENNÍK A AKTUÁLNU PONUKU VOĽNÝCH APARTMÁNOV. 

Viac informácií vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915 329 260  alebo mail adrese san@vasereality.sk

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou) - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku. Viac ponúk nájdete na vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s. r. o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Maklér:

makler
Angelika San
0915 329 260

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.