Vyhľadávanie
V ponuke je 314 nehnuteľností.
Rekreačný pozemok v obci Zbora 402m2
Cena:
7 990,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Púchov
Obec:Dohňany
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:neuvedené
Elektrina:neuvedené
Plyn:neuvedené
Kanalizácia:neuvedené
 
ID inzerátu: 179876
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

EXKLUZÍVNA PONUKA - VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj pozemok s výmerou 402 m2, určený na výstavbu rekreačnej   chaty, mobilného domčeku, kontajnerového domu.  Nachádza sa v extraviláne obce Zbora. Rozmer pozemku 28 m dlžka a 14 m šírka. Táto lokalita ponúka budúcemu majiteľovi maximálny kľud. Potôčik ktorý tečie cez pozemok vytvára romantické zákutie na oddych a relax v lone prírody, zamilujete  si  tento krásny kúsok  prírody, vhodný pre tých ktorí túžia počas víkendov stráviť čas mimo mesta – využiť možnosti, ktoré daná lokalita ponúka za účelom relaxu na vidieku, turistiky alebo pre tých, ktorí sa rozhodli relaxovať na dedine . Pozemok je zmeraný geodetom ,prístupova cesta na  pozemok je štátna, spevnená.

Bez Is , voda vlastná studňou, plyn nie, kanalizácia nie, cesta obecná spevnená.

Je tu taktiež množstvo možností využitia danej polohy pozemku pre milovníkov turistiky, cykloturistiky, lyžovania, hubárčenia. V okolí obce Zbora  v rozsahu približne 5 km sa nachádza  okresné mesto Púchov . V blízkej obci Dohňany je kompletná občianska vybavenosť    Napojenie na diaľnicu smer BA/Žilina je približne 5 km od pozemku.

V prípade záujmu poskytujeme bezplatné poradenstvo pri výbere HU a zabezpečujeme financovanie kúpy pozemkov spolu s poistením osôb a majetku. Spolupracujeme so všetkými bankami a poisťovňami v SR.

Viac informácií Vám radi poskytneme na čísle telefónu: Mária Fursten, 0904 808 521, prípadne na e-mail adrese: fursten-ZVNC-vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

 

 

Maklér:

makler
Mária Fürsten
0904808521

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.