Vyhľadávanie
V ponuke je 334 nehnuteľností.
Nadštandardná novostavba RD 4+kk, Bánovce nad Bebravou časť Malé Chlievany- typ SOLO 2
Cena:
251 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Bánovce nad Bebravou
Obec:Bánovce nad Bebravou
Ulica:Malé Chlievany
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:vo výstavbe
Počet izieb:0
Úžitková plocha:142 m2
Plocha pozemku:766 m2
Energ. certifikát:A
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
 
ID inzerátu: 179838
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Chopte sa neopakovateľnej príležitosti a staňte sa súčasťou výnimočného projektu pre rodinné bývanie - projektu HREŽĎOVSKÉ LÚKYVAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj  rodinné domy vo viacerých alternatívach s možnosťou odpredaja v stave holodom alebo štandard.

Luxusný rodinný dom na väčšom pozemku (766 m2) na vrchnej časti obytného územia s pekným výhľadom. Do domu sa vchádza z krytého parkovania do vstupného zádveria- haly s dostatočným priestorom na vstavanú skriňu a k dispozícii je samostatné WC s umývadlom a technická miestnosť. Do dennej a nočnej časti domu sa prechádza chodbami. Denná časť na ľavej strane je dispozične riešená cez otvorené priestory. Tvorí ju kuchyňa s jedálňou a so vstupom do komory, obývacia izba s miestom pre osadenie krbovej vložky a s východom na krytú terasu a do záhrady a chodba. Nočnú časť po pravej strane tvoria 3 izby- spálňa s prístupom do šatníka a 2 detské izby- obe s východom na krytú terasu, chodba. Pri izbách je situovaná kúpeľňa s oknom, v ktorej je priestor pre vaňu, sprchu, WC, umývadlo a práčku. Súčasťou domu je kryté parkovanie pre 2 vozidlá, pričom pred domom je možnosť pre 2 parkovacie státia. Veľkosť pozemku 766 m2. Doplatok za štandard 18.800 €.

Ponúkame Vám moderné bývanie priamo v lone prírody s jedinečným výhľadom. Toto pohodlné bývanie poskytuje výhody bývania v rodinnom dome v kľudnej okrajovej časti dedinskej zástavby a zároveň imponuje dobrou dostupnosťou priamo do centra mesta Bánovce nad Bebravou.

Veľmi radi sa s Vami stretneme osobne, preberieme všetky vhodné možnosti pri výbere pozemku a rodinného domu. Taktiež je samozrejmosťou bezplatné finančné poradenstvo pri Vašom rozhodovaní. 

Chcete alebo potrebujete svoje nové bývanie, ale práve nemáte podmienky na schválenie hypotéky?

Kúpu pozemkov viac neodkladajte, ceny budú stále iba rásť! Stačí uhradiť od 15% z kúpnej ceny a na zvyšok máte čas niekoľko rokov. K vyplateniu môže dôjsť kedykoľvek počas doby rezervácie v hotovosti, úverom alebo po získaní hypotéky. Nehnuteľnosť je možné aj priebežne splácať podľa svojich možností.

Možná rezervácia až na niekoľko rokov už dnes!!!

Rezervačný poplatok je minimálne 15% z kúpnej ceny nehnuteľnosti.

Ideálne riešenie, ak:

• Potrebujete viac času na získanie hypotéky alebo potrebného obnosu financií

• Máte možnosť výhodne kúpiť, no potrebujete hotovosť ihneď.

Ďalšie informácie  Vám radi poskytneme na tel. čísle 0915 753 000, alebo mailom: mangundova-ZVNC-vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších ponuky nájdete na vasereality.sk.  Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky.

Maklér:

makler
Ing. Zuzana Mangundová, RSc.
0915 753 000

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.