Vyhľadávanie
V ponuke je 307 nehnuteľností.
STAVEBNÝ POZEMOK 1081 m2 KRAKOVANY
Cena:
48 500,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Krakovany
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:neuvedené
Elektrina:neuvedené
Plyn:neuvedené
Kanalizácia:neuvedené
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 179826
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

PLÁNUJETE STAVAŤ A NEMÁTE STAVEBNÝ POZEMOK? ALEBO CHCETE INVESTOVAŤ DO NAJISTEJŠEJ KOMODITY ? TAK STE NA SPRÁVNOM MIESTE !

179826 - Pozemok má tvar lichobežníka a má výmeru 993 m2 + podiel na prístupovej ceste 88 m2Pozemok je rovinatý, neoplotený. IS elektrina, voda, plyn, kanalizácia a telekomunikačné vedenie sú na okraji prístupovej komunikácie. Pozemok je situovaný v tichej slepej ulici v novovzniknutej zástavbe rodinných domov. V obci je výborná občianska vybavenosť. Veľmi dobrý dosah k diaľnici smer Bratislava - Košice. Výhody:  tiché a pekné prostredie, možnosť okamžitej výstavby. 

Cena je 48 500 €

MAKLÉR ODPORÚČA! ISTOTA HODNOTY V POZEMKOCH !

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 436 650, alebo mailovej adrese moravcik-ZVNC-vasereality.sk

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia Viac ponúk nájdete na vasereality.sk.

Pri kontaktovaní mailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Premýšľate nad predajom / prenájmom nehnuteľnosti?
VOLAJTE NA ČÍSLO: 0905 436 650

Maklér:

makler
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
0905436650

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.