Vyhľadávanie
V ponuke je 307 nehnuteľností.
Pozemok s garážou s možnosťou prestavby na malý rodinný dom, 144 m2, Trenčín REZERVOVANÉ
Cena:
36 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:neuvedené
Elektrina:neuvedené
Plyn:neuvedené
Kanalizácia:neuvedené
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 179722
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj pozemok v intraviláne mesta Trenčín, zastavaná časť mesta s rodinnými a bytovými domami, ale zároveň neďaleko jednej z priemyselných zón Trenčína. 

Na pozemku o rozlohe 144m2 a rozmeroch 7 x 20m je postavená murovaná garáž so súpisným číslom a zastavanou plochou cca. 42m2. Pozemok ma priamy vjazd na ul. Kožušnícka, nie je zaťažený žiadnymi ťarchami a aktuálne bez inžinierskych sieti. 

Aktuálne prebieha stavebné konanie na miestnom stavebnom úrade na rekonštrukciu z garáže na dvojpodlažnú budovu s nezmenenou zastavanou plochou. Návrh projektu nového domu 3+1 je vypracovaný (viď foto).

Cena je konečná a v cene nehnuteľnosti sú už zahrnuté všetky poplatky, právny servis (vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrh na vklad do katastra), kolky, poplatok za overenie podpisov.

BEZPLATNE v našej realitnej kancelárii klientom  poskytneme finančné poradenstvo a vybavenie financovania kúpy ich vybranej nehnuteľnosti, poistenie nehnuteľnosti a domácnosti, životné a úrazové poistenie.

Viac informácii v RK. Obhliadku si môžete dohodnúť u makléra: Ing. Mangundová Zuzana, RSc., na tel. čísle: 0915 753 000, mail: mangundova-ZVNC-vasereality.sk.
Maklér:

makler
Ing. Zuzana Mangundová, RSc
0915 753 000

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.