Vyhľadávanie
V ponuke je 297 nehnuteľností.
Novostavba rodinného domu 3+kk - 10 km od Trenčína - STAČÍ VÁM OD 15% z ceny
Cena:
165 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:vo výstavbe
Počet izieb:0
Úžitková plocha:90 m2
Plocha pozemku:330 m2
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
 
ID inzerátu: 179677
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj tehlový 3-izbový rodinný dom – bungalov s úžitkovou plochou 82,5 m² + terasa 4,5 m2, na pozemku s výmerou 330 m² v obci Ivanovce, ktorá je vzdialená od Trenčína cca 10 km. Rodinný dom bude dokončený v štádiu holodom a je momentálne pred začatím výstavby s plánovaným dokončením na koniec roka 2021. V prípade záujmu a dohody môže byť dom ukončený až do štádiu "na kľúč".
Novostavba rodinného domu je riešená ako murovaný jednopodlažný dom bez podpivničenia a bez obytného podkrovia. Stavebný materiál domu: tvárnice Porotherm s hrúbkou 300 mm Heluz + zateplenie. Strecha: drevené priehradové väzníky + betónová strešná krytina Bramac (alebo podobná). Okná a vchodové dvere: z profilu Salamander (alebo podobné) s izolačným 3-sklom v nadštandartnom farebnom prevedení. Vykurovanie: v celom dome podlahové, plynový kondenzačný kotol so zásobníkom TUV. Iné vybavenie domu: predpríprava pre interiérový krb, predpríprava pre zabezpečovací a kamerový systém, PC rozvody v každej izbe. Dom je napojený na všetky inžinierske siete + optický internet.

Dispozícia: vstupná chodba (7 m2), chodba (5m2), technická miestnosť (4 m2), obývacia izba + kuchyňa (35 m2), kúpeľňa (5 m2), izba (11 m2), izba (15,5 m2).

Dom sa predáva v štádiu holodom - zrealizované betónové potery s podlahovým vykurovaním, SDK stropy so zateplením minerálnou vatou, osadený plynový kotol, el.rozvádzač, zrealizované hladké interiérové omietky + biely náter. V cene domu sú vybudované 2 parkovacie miesta zo zámkovej dlažby + prístupový chodník k domu + okapové chodníky. 

Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa, v cene je zahrnuté kompletné právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv a návrhu na vklad a bezplatné finančné poradenstvo (kupujúcemu uhradíme všetky poplatky spojené s hypotekárnym úverom vrátane znaleckého posudku), úhrada správnych poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv (kolky).

Kúpu domu viac neodkladajte! Stačí uhradiť od 15% z kúpnej ceny a na zvyšok máte čas niekoľko rokov. K vyplateniu môže dôjsť kedykoľvek počas doby rezervácie v hotovosti, úverom alebo po získaní hypotéky. Nehnuteľnosť je možné aj priebežne splácať podľa svojich možností.

 Možná rezervácia až na niekoľko rokov!

Rezervačný poplatok je minimálne 15% z kúpnej ceny bytu.

Ideálne riešenie, ak:

- Platíte nájom v nehnuteľnosti, ktorá nikdy nebude vaša

- Potrebujete viac času na získanie hypotéky alebo potrebného obnosu financií

- Máte možnosť výhodne kúpiť, no potrebujete hotovosť ihneď

Všetky ďalšie informácie Vám poskytneme pri osobnom stretnutí, ktoré si môžete dohodnúť na tel. čísle: 0915 753 000, alebo mailom: zuzana-ZVNC-vasereality.sk, trencin-ZVNC-vasereality.sk

Maklér:

makler
Ing. Zuzana Mangundová, RSc
0915 753 000

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.