Vyhľadávanie
V ponuke je 307 nehnuteľností.
4 izbový bungalov Trenčín - Záblatie, pozemok 576 m2
Cena:
230 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:Záblatie
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:0
Úžitková plocha:134 m2
Plocha pozemku:576 m2
Energ. certifikát:A
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 179617
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj   jedinečný rodinný dom  ako jediný u nás v  v ponuke -  bungalov v Trenčíne v časti Záblatie. Máme ho ako jediná realitná kancelária v  exkluzívnej ponuke, osatné inzeráty sú zavádzajuce. Jedná sa o dvojdom kde každý dom má svoj vlastný vchod a pozemok, spája ich len jedna spoločná stena. Nachádza sa na ulici s výstavbou nových rodinných domov a prístup k nemu je po asfaltovej  komunikácii. Dom je jednopodlažný - typ bungalov, s vonkajšou terasou na pozemku z rozlohou  576 m2, postavený z materiálu tehla (obvodové múry tepelnoizolačné tehly Protherm ), s rovnou strechou. Jeho zastavaná plocha je 134 m2. Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. Pozostáva z 4 miestností: obývacej izby prepojenou s kuchyňou prepojenou na terasu cez veľké francúzske okná, v rodičovskej spálni je vstavaný šatník  a priamy výstup na terasu cez francúzske okná,  z detskej izby, hosťovskej izby, 2  kúpeľní, s toho jedna je s vaňou a druhá so sprchovým kútom,  WC a technickej miestnosti a  veľkorysej garáže s odkladacím priestorom. Dom je určený na  komfortné bývanie pre 4 člennú rodinu. Dom sa predáva v stave holodom, dokončený nasledovne: obvodové múry s vonkajšou fasádou, strecha, okná plastové trojsklá, vstupné bezpečnostné dvere, garážové dvere, vnútorné priečky s omietkami, potery, všetky vnútorné rozvody (elektrika, voda), podlahové elektrické vykurovanie v celom dome.  Fasáda v šedej farbe a upravený pozemok s obrubníkmi. Inžinierske siete napojené - voda, elektrika, kanalizácia. Výborná dostupnosť na diaľnicu a do centra mesta. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. V ponuke máme na predaj ľavú časť domu, vedľajší dom na pravej starne  je už predaný .Dom sa bude predávať skolaudovaný.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Kontakt: Mária Fursten, tel.: 0904 808 521, mail: fursten-ZVNC-vasereality.sk ID zákazky: 179574


Vzhľadom na aktuálnu situáciu (COVID-19) a na základe Opatrenia ÚVZ SR obhliadky realizujeme samozrejme za dodržania prísnych hygienických opatrení (rúška, rukavice, vzdialenosť). Dbáme na Vaše aj naše zdravie, a preto poprosíme  klientov a aby taktiež dodržali hygienické opatrenia.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.


 

Maklér:

makler
Mária Fürsten
0904808521

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.