Vyhľadávanie
V ponuke je 309 nehnuteľností.
REZERVOVANÉ Stavebný pozemok 619 m2 - pre výstavbu RD, Sokolovce
Cena:
43 000,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Sokolovce
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:neuvedené
Elektrina:neuvedené
Plyn:nie je
Kanalizácia:nie je
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 179516
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

179516 - Realitná kancelária VAŠE REALITY ponúkame exkluzívne na predaj, slnečný, rovinatý stavebný pozemok o výmere 619 m2, ktorý sa nachádza v obci Sokolovce, vzdialenej od kúpeľného mesta Piešťany len 6 km. Rozmery pozemku sú cca 39 x 16 m. IS - elektrika a verejný vodovod budú privedené na hranicu pozemku. Príjazdová cesta k pozemku je z časti betónová a z časti vyštrkovaná. K pozemku sa prevádza aj podiel na prístupovej ceste. Kanalizácia nie je vybudovaná, odpad bude riešený vybudovaním septiku. V okolí sa nachádza cyklochodník okolo jazera Sĺňava, možnosť využitia areálu vodných športov vo vedľajšej obci Ratnovce. V obci je veľmi dobrá občianska vybavenosť (škôlka, škola, potraviny, pizzeria, pošta, lekár, stavebniny...)V okolí možnosť aj rybárčenia, turistiky, poľovačiek, hubárčenia.

Cena 43 000 €

Maklér odporúča!

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0911 926 287 alebo mail adrese moravcikova@vasereality.sk

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia - Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Maklér:

makler
Silvia Moravčíková
0911 926 287

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.