Vyhľadávanie
V ponuke je 309 nehnuteľností.
Stavebný pozemok 1225 m2, Stará Turá - Trávniky
Cena:
44 050,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Nové Mesto nad Váhom
Obec:Stará Turá
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:neuvedené
Elektrina:neuvedené
Plyn:neuvedené
Kanalizácia:neuvedené
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 179488
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

EXKLUZÍVNA PONUKA - VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj pozemok s výmerou 1225 m2, určený na výstavbu rodinného domu alebo rekreačnej  cháty. Nachádza sa v časti mesta Stará Turá - Trávniky.Rozmer pozemku 47m krat 28m  Táto lokalita ponúka budúcemu majiteľovi maximálny kľud. Zamilujú si ju predovšetkým milovníci prírody, ktorí túžia počas víkendov stráviť čas mimo mesta – využiť možnosti, ktoré daná lokalita ponúka za účelom relaxu na vidieku, turistiky alebo pre tých, ktorí sa rozhodli žiť na dedine v rodinnom dome.IS elektrika v blízkosti,plyn nie, kanalizácia nie, voda vlastná studňou.Prístup obecná cesta neasfaltová.

Je tu taktiež množstvo možností využitia danej polohy pozemku pre milovníkov turistiky, cykloturistiky, lyžovania, hubárčenia. V okolí mesta Stará Turá v rozsahu približne 10 km sa nachádza MiniFarma vhodné pre malé deti, krásne prostredie. V meste Stará Turá  je kompletná občianska vybavenosť – cukrárne, bary, reštaurácie, Tesco, Billa, ZŠ, MŠ, poliklinika, kostoly, pošta, kultúrny dom, kino, banky, vlaková autobusová stanica. V neďalekej  obci Cetuna sa nachádza Country Saloon Cetuna s vynikajúcou kuchyňou, ďalej lyžiarske stredisko Veľká Javorina, kde je možné v zimnej sezóne sa lyžovať a počas celého roka si posedieť v zrekonštruovanej Holubyho chate, alebo vodná nádrž Dubník vhodné pre priaznivcov rybolovu.  Napojenie na diaľnicu smer BA/Žilina je približne 20 km od pozemku.

V blízkosti pozemku sa nachádza miesto možného pripojenia na elektrinu (cca 20 m od najbližšej hranice pozemku).  Podľa písomného vyjadrenia ZSE je možné pripojenie 5 - 6 stavieb. Prístupová cesta patrí pozemkovému fondu SR, kde bola  zaslaná  žiadosť o riešenie komunikácie a zriadenie vecného bremena k pripojeniu elektrickej sieti.  


V prípade záujmu cena  36 eur + DPH / m2.
V prípade záujmu o bližšie informácie technického charakteru Vám poskytneme priamo v RK.

  • K nasťahovaniu Vám stačí už od 15% z ceny

             • Aj bez hypotéky

             • Stačí Vám od 15%

             • Aj na splátky

Kúpu pozemku viac neodkladajte! Stačí uhradiť od 15% z kúpnej ceny a na zvyšok máte čas niekoľko rokov. K vyplateniu môže dôjsť kedykoľvek počas doby rezervácie v hotovosti, úverom alebo po získaní hypotéky. Nehnuteľnosť je možné aj priebežne splácať podľa svojich možností.

 

Možná rezervácia až na niekoľko rokov!

Rezervačný poplatok je minimálne 15% z kúpnej ceny bytu.

 

Ideálne riešenie, ak:

• Platíte nájom v nehnuteľnosti, ktorá nikdy nebude vaša

• Potrebujete viac času na získanie hypotéky alebo potrebného obnosu financií

• Máte možnosť výhodne kúpiť, no potrebujete hotovosť ihneď

 

V prípade záujmu poskytujeme bezplatné poradenstvo pri výbere HU a zabezpečujeme financovanie kúpy pozemkov spolu s poistením osôb a majetku. Spolupracujeme so všetkými bankami a poisťovňami v SR.

Kontakt: Mária Fursten, tel.: 0904 808 521, mail: fursten-ZVNC-vasereality.sk

Maklér:

makler
Mária Fürsten
0904808521

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.