Vyhľadávanie
V ponuke je 334 nehnuteľností.
** Na predaj priemyselná montovaná hala 991 m2 s kancelárskymi priestormi - Trenčianske Bohuslavice, okres Nové Mesto n/V **
Cena:
257 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Nové Mesto nad Váhom
Obec:Trenčianske Bohuslavice
Kategória:Komerčné objekty
  
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:4
Úžitková plocha:991 m2
Vonk. park. miesto:Áno
 
ID inzerátu: 179413
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo ponuky : 179413 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj-ZVNC-vasereality.sk

Naša realitná kancelária Vám ponúka na predaj komerčno-priemyselnú montovanú halu vo veľkom priemyselnom areáli na hlavnom ťahu v obci Trenčianske Bohuslavice, okres Nové Mesto nad Váhom.
Hala je vhodná pre viacúčelový zámer, disponuje vysokozdvižným stropným žeriavom, troma vysokými bránami, čím je možnosť vjazdu aj veľkými nákladnými vozidlami až z troch strán objektu.

Celková rozloha objektu - 991 m2
Rozloha výrobnej časti haly - 891 m2
Rozloha kancelárskych priestorov - 100 m2

Dĺžka výrobnej haly - 48,50 m
Šírka výrobnej haly - 18,32 m
Výška výrobnej haly - 10,85 m

Priemyselná hala je rozdelená na dve časti, menšiu časť a väčšiu časť, ktoré sú čiastočne prepojené, no v prípade potreby je ich možné úplne otvoriť.
Murovaná časť kancelárskych priestorov disponuje dvoma veľkými kanceláriami, menším skladom, šatníkom a sociálnym zariadením (WC, 2x umývadlo, sprcha), všetky tieto priestory sú priamo prepojené s výrobnou halou.
Do haly je zavedený elektrický silnoprúd (250 kW), kancelárska časť budovy je napojená na obecný vodovod a spoločnú žumpu, ihneď pred budovou kancelárie je vyvedená aj plynová prípojka.

V celom priemyselnom areáli je vybudovaná betónová prístupová komunikácia, pri kúpe tejto nehnuteľnosti budete mať automaticky právo prechodu a prejazdu po tejto komunikácií až k Vášmu objektu.

Cena nehnuteľnosti je 257 000 € bez DPH, cena zahŕňa halu s kancelárskymi priestormi, pozemkom pod celou budovou a taktiež všetky inžinierske prípojky.
Pri kúpe tejto nehnuteľnosti je potrebné prikúpiť časť spevnenej plochy okolo budovy pre súkromný vjazd a parkovanie vozidiel, poprípade iného využitia, je možnosť Vami ohradenia tohto objektu.

V prípade záujmu je možné k tomuto objektu prikúpiť až 6 000 - 7 000 m2 okolitého pozemku pre ďalšie prípadné dobudovanie alebo rozšírenie podnikateľského zámeru.

Pre bližšie informácie ma kontaktujte kedykoľvek na tel.č. 0911 455 711 alebo na mail adrese kasaj-ZVNC-vasereality.sk., kde si môžete s nami dohodnúť aj fyzickú obhliadku nehnuteľnosti.

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo /  HU - zabezpečený nehnuteľnosťou.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Maklér:

makler
Tadeáš Kašaj
0911 455 711

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.