Vyhľadávanie
V ponuke je 373 nehnuteľností.
Rodinný dom Dolná Máriková 5+1, pozemok 1400 m2
Cena:
170 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Považská Bystrica
Obec:Dolná Mariková
Ulica:Dolná máriková
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:6
Úžitková plocha:204 m2
Plocha pozemku:0 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:áno
Loggia:nie
Terasa:áno
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 179295
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Dolná Máriková s úžitkovou plochou 204 m2, stojaceho na pozemku s rozlohou 1400 m2. Rodinný dom bol postavený v roku 1984, napriek jeho veku bol veľmi dobre udržiavaný a postupne vylepšovaný. Dom sa dá využiť aj ako dvojgeneračný. Prízemie domu pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch izieb, kúpeľne, WC, kotolne, komory a garáže. Poschodie pozostáva z 3 spálni, obývačky spojenej s jedálňou, kuchyne, špajze, kúpeľne, WC, vchodom na veľkú terasu a povalu. V obývačke sa nachádza krb. Interiér domu sa dá i inak dispozične vyriešiť - viac otvoriť, záleží len na fantázii a predstavivosti budúceho majiteľa. Dom je vhodný na okamžité nasťahovanie.

POPIS DOMU: dom je postavený zo sivých penových tehál 350 mm, vnútorné omietky pieskovo-perlitové, zateplený 50 mm polystyrénom, kastlové okná (exteriérové krídlo ma 2-sklo), krytina z falcovaného pozinkovaného plechu, kopaná studňa 7 m (stabilná), gravitačné vykurovanie - kotol na tuhé palivo + elektro-kotol, komín z kotolne má nerezovú vložku, v obývačke je otvorený krb, elektrické rozvody – meď.

POZEMOK: 1400 m2 čiastočne svahovitý + prístupová cesta široká 3,5 m, altánok (230V) s murovaným krbom, kôlňa na drevo 2,5x5 m, v hospodárskej budove je 230/400 V, studená voda, komín.

Obec leží na 13 km od Považskej Bystrice. Obcou preteká smerom na juhovýchod Marikovský potok, ktorý na území obce priberá sprava Kátlinský potok a zľava Besné. Vstup do Marikovej vytvára skalná brána. Mohutnú červenú skalu, na ktorej sa v časoch raného stredoveku nachádzali hatnianske hrádky, tu rieka pretína a tvorí dve bradlové terasy, akoby strážcov dediny, pod dozorom ktorých preteká riečka Marikovka. Popri tejto riečke vedie cesta spájajúca dedinu s okolím, s obcou Horná Mariková (7 km na severozápad) a obcou Hatné (2,5 km na juhovýchod). Oficiálne sú súčasťou obce tri miestne časti: Besné, Hadoše a Kátlina, ktoré sú ďalej rozdelené do viacerých kopaníc.  Obec obklopuje nádherná príroda, s možnosťou využitia turistiky a športu.

Cena : 170.000,- €

Kontakt: Karin Trenčanová   0903 152 939                   Email: trencanova-ZVNC-vasereality.sk                       ID: 179295

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Vzhľadom na aktuálnu situáciu (COVID-19) a na základe Opatrenia ÚVZ SR obhliadky realizujeme samozrejme za dodržania prísnych hygienických opatrení (rúška, rukavice, vzdialenosť). Dbáme na Vaše aj naše zdravie, a preto poprosíme  klientov a aby taktiež dodržali hygienické opatrenia.

Maklér:

makler
Karin Trenčanová
0903152939

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.