Vyhľadávanie
V ponuke je 426 nehnuteľností.
Stavebný pozemok 810 m2 Horná Streda
Cena:
55 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Nové Mesto nad Váhom
Obec:Horná Streda
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:neuvedené
Elektrina:na pozemku
Plyn:pri pozemku
Kanalizácia:nie je
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 179122
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

179122 - Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Horná Streda, len 5 km od kúpeľného mesta Piešťany. Plocha pozemku je 810m2. Rozmery pozemku: šírka 14 m, dĺžka 58 m. Rovinatý pozemok tvaru obdĺžnika je situovaný na hlavnej ulici so zástavbou rodinných domov. Na pozemku je umiestnená unimobunka so zavedenou elektrinou, vlastná narážaná studňa, elektrická prípojka (230/400V), plyn je vedený v chodníku pred pozemkom. Vodovod a kanalizácia v obci nie je.  Výhody: Rýchly prístup na diaľnicu D1, možnosť okamžitej výstavby, slnečný, škola, škôlka, reštaurácie, pošta, vlak, bus, obchody.

Cena: 55 000 €

MAKLÉR ODPORÚČA! ISTOTA HODNOTY V POZEMKOCH !

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 436 650, alebo mailovej adrese moravcik-ZVNC-vasereality.sk

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia Viac ponúk nájdete na vasereality.sk.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Predám stavebný pozemok v obci Horná Streda 8 km od centra Piešťan na Bratislavskej ulici v zastavanej časti obce.
Pozemok má rozlohu 809m2, je úplne rovinatý, je celý oplotený, široký 14m, vedený ako orná pôda, využívaný 30 rokov ako úžitková záhrada (zelenina, ovocie, ovocné stromy, malý vinič) - kvalitná pôda aj pre pestovateľské účely, prístup je priamo z ulice z východnej strany, na pozemku sa nachádza vlastná studňa, prípojka el. 220/380V, na hranici je možnosť prípojky na plyn,
Je tu taktiež chatka (prenosná bunka) s teraskou využiteľná pri stavbe domu resp. pre záhradkára.
Na južnej strane je na podobnom susednom pozemku novostavba prízemného rod. domu s rovnou strechou, na severnej strane je záhrada bez stavby.
Obec Horná Streda je napojená priamo na diaľnicu D1 (Bratislava 80 km). V obci sú potraviny, reštaurácie, škôlka, zákl. škola, ihriská, obec sa nachádza tiež na Vážskej cyklotrase Piešťany - Trenčín pri rieke Váh, kde sú pri jazerách aj možnosti kúpania. Obec je polohou atraktívna pre blízke Piešťany a dostupnosť po diaľnici.
Foto priložené.
Cena pozemku: 49 800 EUR
Kontakt: + 421 903 435 553
Nie sme realitná kancelária.
Ponuka naviac : na konci pozemku (západná strana) sa nachádza druhý pozemok podobných rozmerov s murovanou chatou a s prístupom zo súbežnej ulice, ktorý je možné v prípade záujmu o väčší pozemok (spolu cca 1600m2) kúpiť spolu s uvedeným pozemkom – nie je podmienkou.

Maklér:

makler
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
0905436650

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.