Vyhľadávanie
V ponuke je 423 nehnuteľností.
Slnečný stavebný pozemok 2155m2, Modrová
Cena:
64 600,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Nové Mesto nad Váhom
Obec:Modrová
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:neuvedené
Elektrina:neuvedené
Plyn:neuvedené
Kanalizácia:neuvedené
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 179079
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

179079 - Ponúkam na predaj rovinatý stavebný pozemok v obci Modrová o výmere 2155m2. Rozmery pozemku sú (viď. obrázok) a nachádza sa v peknej lokalite obklopenej prírodou, v rekreačnej oblasti. Za pozemkom pri lese preteká potôčik. Všetky inžinierske siete (voda, plyn a elektrina) sú vedľa pozemku, kanalizácia nie je. Predaj pozemku je možný v celku alebo len jeho časť, podľa dohody s predávajúcim.

Lokalita pozemku sa nachádza v blízkosti obce s dobrou občianskou vybavenosťou, v blízkosti peknej prírody plnej zelene, možnosť hubárčenia, turistiky, cykloturistiky, lyžovania (lyžiarske stredisko Bezovec - 10km). Rýchly a dobre dostupný príjazd k diaľnici D1, BA-ZA. V/Z. Výhodná poloha a ponuka, maklér odporúča!

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903 641 632 alebo mail adrese filkas-ZVNC-vasereality.sk

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo. Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 400 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Maklér:

makler
Miroslav Filkáš
0903 641 632

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.