Vyhľadávanie
V ponuke je 372 nehnuteľností.
Záhrada 400m2 s pivnicou Drahovce - Hať
Cena:
14 500,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Drahovce
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:neuvedené
Elektrina:pri pozemku
Plyn:nie je
Kanalizácia:nie je
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 179031
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

178309 - Ponúkame Vám na predaj záhradu o výmere 400 m2, ktorá je situovaná v okrajovej časti obce Drahovce nachádzajúcej sa len pár kilometrov od známeho kúpeľného mesta Piešťany. Pozemok je rovinaty, má tvar obdĺžnika, šírku je 16m a dĺžka 25m. Na pozemku je betónová pivnica o zastavanej ploche 16m2, ktorá môže slúžiť ako základ pre vybudovanie rekreačnej chaty. Pri susednom pozemku je zriadená rozvodná skriňa elektriny.  Úžitková voda na polievanie je privedená na pozemok a je k dispozícii od apríla až do decembra. Pitná voda sa dá nabrať asi 150m od pozemku. 

Nehnuteľnosť je možné využiť aj na chalupárčenie, rybárčenie a cykloturistiku, výhodu je blízkosť výjazdu na diaľnicu D1, ktorý je vzdialený cca 3 km.

Ak hľadáte kľudné miesto mimo ruchu mesta, ale zároveň chcete mať mesto dostupné za pár minút autom, tak je táto nehnuteľnosť pre Vás dobrá voľba.

Cena: 14 500 €

Ak Vás táto ponuka zaujala pre viac info alebo dohodnutie obhliadky volajte na tel. číslo 0905 436 650 alebo píšte na mail: moravcik-ZVNC-vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Maklér:

makler
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
0905436650

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.