Vyhľadávanie
V ponuke je 398 nehnuteľností.
Predaj STAVEBNÝ POZEMOK 522 m2 NITRA - Hornočermánska
Cena:
83 565,00 €
Kraj:Nitriansky kraj
Okres:Nitra
Obec:Nitra
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:neuvedené
Elektrina:neuvedené
Plyn:neuvedené
Kanalizácia:neuvedené
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 178985
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

PLÁNUJETE STAVAŤ A NEMÁTE STAVEBNÝ POZEMOK? ALEBO CHCETE INVESTOVAŤ DO NAJISTEJŠEJ KOMODITY ? TAK STE NA SPRÁVNOM MIESTE !

Ponúkame Vám na predaj 13 stavebných pozemkov v lokalite - Nitra -  Čermáň. Výmery pozemkov sú od 460 m2 do 670 m2 + 115 m2 pozemok ako podiel na prístupovej cesta o šírke 5,5m s chodníkom o šírke 1,5m.

178985 - Pozemok č. 11 má výmeru 522 m2, pričom šírka  je cca  21m a dĺžka je cca 24,5m. Stavebná čiara je v hornom rade 5m a v dolnom rade je 6m. Koeficient max. zastavanosti pre každý pozemok je 60% z plochy pozemku, vrátane spevnených plôch, parkovacích státí, garáže, terasy. Podiel čistej zelene na jednotlivých pozemkoch je 40%. V rámci zastavanosti sa uvažuje aj s plochou, vyčlenenou pre drobnú doplnkovú stavbu v rámci stanoveného limitu zastavanosti.  Pozemok je rovinatý až mierne svahovitý. V cene je už zahrnutá asfaltová prístupová cesta s chodníkom a tiež všetky IS ako elektrina, voda, plyn, kanalizácia, ktoré budú privedené na každý pozemok. Pozemok je situovaný v tichej slepej ulici v novovzniknutej zástavbe rodinných domov. V okolí je kompletná občianska vybavenosť. Veľmi dobrý dosah k diaľnici smer Banská Bystrica, resp. Bratislava, bez nutnosti prejazdu cez mesto. Rýchly prístup na  diaľnicu R1 len 2 min autom a taktiež spojenie s MHD do centra Nitry. Výhody: blízko centra mesta, tiché a pekné prostredie, možnosť okamžitej výstavby. Pekné miesto s výhľadom na okolitú prírodu. 

Cena je 83 565 €

MAKLÉR ODPORÚČA! ISTOTA HODNOTY V POZEMKOCH !

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 436 650, alebo mailovej adrese moravcik-ZVNC-vasereality.sk

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia Viac ponúk nájdete na vasereality.sk.

Pri kontaktovaní mailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Premýšľate nad predajom / prenájmom nehnuteľnosti?
VOLAJTE NA ČÍSLO: 0905 436 650

Maklér:

makler
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
0905436650

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.