Vyhľadávanie
V ponuke je 454 nehnuteľností.
RODINNÝ DOM 4+1 s pozemkom 1265 m2 PIEŠŤANY, Vajanského
Cena:
265 000,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Piešťany
Ulica:centrum
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:4
Úžitková plocha:90 m2
Plocha pozemku:1264 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:áno
Loggia:nie
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:áno
 
ID inzerátu: 178960
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

178960 - *LEN U NÁS* Kúsok od centra kúpeľného mesta Piešťany ponúkame na predaj rodinný dom, postavený na rovinatom krásnom pozemku o výmere 1265 m2. Pozemok má šírku 16m a dĺžku 80m. Dom je samostatne stojaci, trojpodlažný s valbovou strechou a postavený bol v 60 rokoch z pálenej tehly. Celková úžitková plocha domu predstavuje cca  200 m2, zastavaná plocha domu je 109 m2. Zastavaná plocha letnej kuchyne s hospodárskou časťou je cca 47 m2.

Dispozícia:

PRÍZEMIE /90m2/: obývačka, spálňa, detská izba, kuchyňa, kúpeľňa, WC, chodba, zádverie a schodisko do suterénu a do podkrovia.

PODKROVIE /20m2/:  manzardka s malým balkónom a podkrovný priestor s možnosťou zobytnenia.

SUTERÉN /90m2/: 3x sklad, práčovňa, kotolňa.

V roku 2010 prešiel dom významnou rekonštrukciou, pričom boli vymenené všetky okná, vrátane pivničných za plastové, zrekonštruovaný bol komplet krov s novým latovaním a paropriepustnou fóliou + nová škridla BRAMAC + 3x nové strešné okná VELUX, nové komíny s oplechovaním, nové klampiarske konštrukcie. V izbách sú plávajúce podlahy, ostatné podlahy sú z keramickej dlažby. Elektroinštalácia je čiastočne nová a čiastočne pôvodná. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom Protherm, umiestneným v kotolni a TÚV elektrickým bojlerom. Za domom je pôvodná letná kuchyňa a hospodárska budova, ktoré sú súce na kompletnú rekonštrukciu alebo asanáciu. Zavedené všetky IS, vlastná narážaná studňa. Pohodlný vjazd autom do dvora.  Parkovanie vo dvore pre viacero áut. Možnosť postaviť v záhrade ďalší rodinný dom. Treba vidieť !

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 436 650 alebo na moravcik-ZVNC-vasereality.sk

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou) - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku. Viac ponúk nájdete na www.vasereality.sk

Maklér:

makler
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
0905436650

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.