Vyhľadávanie
V ponuke je 425 nehnuteľností.
EXKLUZÍVNA PONUKA - Romantická chalupa na lazoch, Valaská Belá-REZERVOVANA
Cena:
28 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Prievidza
Obec:Valaská Belá
Ulica:Petelechov Laz
Kategória:Chaty a rekreačné objekty
  
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet izieb:2
Úžitková plocha:58 m2
Plocha pozemku:75 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:áno
Loggia:nie
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 178865
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj  vo Valaskej  Belej, Petelechov La,z krásnu víkendovú chalupu.

Chalupa sa nachádza na odľahlom mieste na lazoch v susedstve s podobnými chalupami. Pozemok ktorý slúži ako prístupová komunikácia je spoločný v podielovom vlastníctve spoluvlastníkov.

Pozemok ktorý patrí k chalupe je o veľkosti 68 m2 

Stavba  bola kompletne rekonštruovaná pred 8 rokmi. Boli pristavené nové časti:  kúpeľňa a wc, kôlňa na drevo, urobená nová elektrina,  zateplenie a prístavba vstupnej chodby s technickou miestnosťou, pristavené schody do podkrovia a podkrovie zateplenie a prerobené na obytnú spálňovú časť. Strecha je pokrytá ,krytinou eternit.

Pod chalupou je veľká hlboká pivničná miestnosť s novou betónovou podlahou, perspektívne vhodné na vínnu pivničku alebo skladové priestory na potraviny.

Odpad je riešený žumpou. Nevyhnutné opravy malého charakteru sú: predná časť chalupy je na fasáde mierne poškodená od poveternostných podmienok, stačí namaľovať farbou, poprípade vyhotoviť  striešku ako závetrie, nakoľko je pod lesom a bude chrániť vašu nehnuteľnosť. Kúrenie je zabezpečené pecou a systémom "vodník",  rozvody teplej vody po chalupe v radiátoroch  v podkrovnej izbe v kúpeľni sa nachádza elektrický rebríkový  radiátor. Do podkrovia sa ide po vonkajších schodoch, ktoré sú dorábané a sú trošku viac strmé. Podkrovie je prerobené na izbu v ktorej sa nachádza 6 miest na spanie.V spodnej izbe je možnosť vyhotovenia  nových schodov do podkrovia cez vnútro chalupy.

Okolie je vysadené ovocnými stromami a zatrávnené. Nachádza sa pod lesom so svahovitým prístupom, preto je vhodná pre turistov, hubárov, poľovníkov, šikovného kutila vzhľadom na malé opravy, a najmä pre majiteľa auta s vyšším podvozkom :-).cesta ku chalupe je po lúke popri obecnej ceste ,ktorá je kamenistá ťažko schodná,,počas zimných mesiacov neupravená. Pokiaľ hľadáte ticho od ruchu mesta, odporúčame. Ďalšie informácie v RK. Kontakt: Mária Fursten, tel.: 0904 808 521, mail: fursten-ZVNC-vasereality.sk

Cena: 28 000 €

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Maklér:

makler
Mária Fürsten
0904808521

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.