Vyhľadávanie
V ponuke je 309 nehnuteľností.
BEZBARIÉROVÝ NEBYTOVÝ PRIESTOR 184 m2 v novostavbe Piešťany, Pod Párovcami
Cena:
170 000,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Piešťany
Kategória:Byty
Druh:iný byt
  
Úžitková plocha:184 m2
Stav objektu:novostavba
Poschodie:0 / 0
Energ. certifikát:B
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 178810
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

178809 - Realitná kancelária VAŠE REALITY Vám ponúka na predaj nebytový priestor o celkovej výmere 184 m2 v novostavbe polyfunkčného domu, kolaudovanom v r. 2010. Objekt so štyrmi nadzemnými podlažiami a jedným podzemným podlažím sa nachádza v severnej okrajovej časti mesta Piešťany, lemovaný ulicami Pod Párovcami a Žilinská. 

Nebytový priestor má dva samostatné vchody. Zázemie k nebytovému priestoru: vstupná chodba, dve šatne (1x WC s umývadlom a 1x WC s umývadlom + sprcha)

Podlahy vo všetkých miestnostiach sú keramické dlažby, stropy sú kazetové, okná a dvere sú hliníkové. Zavedená je pevná linka, internetové pripojenie. Vykurovanie je samostatne ovládané, vlastný ohrev vody s digitálnym termostatom. V nebytovom priestore je už zabudovanú klimatizácia. K nebytovému priestoru sú v cene aj dve vonkajšie parkovacie miesta, susediace s nebytovým priestorom.

Vykurovanie je cez centrálny systém vykurovania /plynovým kotlom v spoločnej kotolni/, prostredníctvom teplovodného ústredného kúrenia so samostatnými meračmi pre jednotlivé nebytové priestory. Veľmi nízke mesačné náklady.

Polyfunkčný dom je zatriedený do energetickej triedy "B". Nízke mesačné náklady cca 50 Euro /mes. Vhodné aj ako investícia.

Super cena 170 000 €  ......    t.j. len 945 Eur/m2  !!!

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na telefónom čísle 0905 436 650 alebo na e-mail adrese moravcik-ZVNC-vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďaľších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

 

Maklér:

makler
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
0905436650

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.