Vyhľadávanie
V ponuke je 337 nehnuteľností.
REZERVOVANÉ...Stavebný pozemok, záhrada 782m - Modrovka
Cena:
32 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Nové Mesto nad Váhom
Obec:Modrovka
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:neuvedené
Elektrina:neuvedené
Plyn:neuvedené
Kanalizácia:neuvedené
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 178787
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

178787 - Ponúkam na predaj slnečný stavebný, rovinatý pozemok (záhradu) o výmere 782m2 (rozmerov viď. obrázok,) určený na výstavbu rodinného domu, alebo ako záhrada, ktorý sa nachádza v tichej a slnečnej okrajovej časti obce Modrovka, len 13km od mesta Piešťany a 17km od Nového Mesta nad Váhom. Na pozemku, ktorý slúži teraz ako záhrada (víkendové pobyty) sa nachádza altánok s krbom, bazén, garáž s dielňou, šopa a studňa. Nakoľko elektrická prípojka na pozemku nie je a treba ju dotiahnuť od elektrického stĺpa po murovanú garáž (cca 20m), majiteľ k predávanej záhrade pridá časť pozemku (na obrázku vyznačené červenou farbou), ako kompenzáciu za prípojku elektriny. K pozemku vedie asfaltová cesta. Pozemok je bez tiarch - možnosť odkúpenia ihneď. Lokalita pozemku sa nachádza v obci s dobrou občianskou vybavenosťou, v blízkosti peknej prírody plnej zelene, možnosť hubárčenia, turistiky, cykloturistiky, lyžovania (lyžiarske stredisko Bezovec - 10km). Rýchly a dobre dostupný príjazd k diaľnici D1, BA-ZA. Orientácia pozemku: V/Z. Výhodná poloha a ponuka, maklér odporúča!

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903 641 632 alebo mail adrese filkas-ZVNC-vasereality.sk

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo. Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 400 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Maklér:

makler
Miroslav Filkáš
0903 641 632

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.